Praca GEODETA Jarosław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie podstawowych czynności zawodowych w geodezji i karografii, wykonywanie i opracowywanie wyników pomiarówWYMAGANIA: wykształcenie średnie geodezyjne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GEODETA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Słowackiego 2, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv+skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Jarosław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosław

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*