Praca FORMIERZ FORMIERZA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: FORMIERZ FORMIERZA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy formowaniu z mas formierskich

Data publikacji: 2016-05-18

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
prace pomocnicze przy formowaniu z mas formierskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12,00 zł za godz. brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: FORMIERZ FORMIERZA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, podstawowa znajomość rysunku technicznego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

FRYZJER-UMREFDO30/16/0018 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

sprzątanie i mycie chlewni oraz kurników. Praca z chemią przemysłową na nogach z karcherami. Praca na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Luszewo (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - 997,4 PLN

Sprzątanie, czyszczenie, sprzedaż chemii, wymagane prawo jazdy kat.B
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC BIUROWA (S) - 997,4 PLN

Dbałość o powierzony sprzęt i materiały, wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora wynikających z prawidłowej organizacji pracy biura, praca przy komputerze (program księgowo- biurowy), prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej pism, rejestr faktur, pomoc księgowej w dekretacji
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY D/S POMOCY W KADRACH W CIS PRZYKATOLICKIM STOWARZYSZENIU - 997,4 PLN

Prace związane z wykonywaniem czynności administracyjnych dotyczących kadr.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, eksponowanie towaru, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy , przestrzeganie przepisów bhp i ppoż., dbanie o powierzone mienie
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Świedziebnia (kujawsko-pomorskie)

KONSTRUKTOR SZABLONÓW ODZIEŻOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn szwalniczych: stębnówka, overlock, dwuigła.Obsługa programów komputerowych CAD do konstruckji odzieży np. GEMINI X9.
kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

WSPARCIE JEDNOSTEK/KOMÓREK ORGANIZACYJNYCH SPÓŁKI ZAPEWNIAJĄCE PRAWIDŁOWOŚĆ PROWADZONYCH PROCESÓW W OBSZARZE SPRAW PRACOWNICZYCH, POMOC W PROWADZENIU DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ, EWIDENCJONOWANIE, ZABEZPIECZANIE ORAZ UDOSTĘPNIANIE AKT OSOBOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

POMOCNIK MALARZA - do 1 387,5 PLN

Pomoc podczasmalowania ścian i sufitów. Min. drapania ścian, mieszanie farby, uzupełnie farby. Wykształcenie min. zawodowe, 1 rok doświadczenia. j. ukraiński - komunikatywny
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Mysłowice (śląskie)

KIEROWNIK SKLEPU (Z) - do 3 000 PLN

sklep spożywczy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Stare Żukowice (małopolskie)

ADMINISTRATOR - od 300 PLN

Komunikacja z klientami, połączenia telefoniczne do klientów, reklama przez internet, zarządzanie dokumentacją
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Łódź (łódzkie)

OBSŁUGA AKUMULATOROWEGO WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

Obsługa wózka akumulatorowego
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Borzytuchom (pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

produkcja elementów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY - od 2 000 PLN

Przedstawiciel medyczny
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Kielce (świętokrzyskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW - od 1 750 PLN

Mechanik samochodów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Grodków (opolskie)

1272U - ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Radom (mazowieckie)

KELNER - BARMAN (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Jedlicze (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI EGISPKIEJ - od 1 850 PLN

przygotowanie potraw kuchni egipskiejOferta złożona w celu uzyskania informacji starosty na temat możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych o lokalny rynek pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Płońsk (mazowieckie)

OPERATOR SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa sprzętu komputerowego i nagłaśniającego przy imprezach organizowanych przez Gminę Susiec
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Susiec (lubelskie)

POMOC MAGAZYNIERA - FAKTURZYSTA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Topola (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

- obróbka, dekorowanie i porcjowanie różnymi technikami i metodami warzyw i owoców- przygotowywanie dań gorących i zimnych- utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Gorlice (małopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

STOLARZ
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Słupno (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Pisanie pism na komputerze. Obsługa urządzeń biurowych. Informowanie nauczycieli o zastępstwach oraz zarządzeniach dyrektora szkoły. przekazywanie informacji uczniom i nauczycielom. Przygotowywanie poczty do wysyłki. Pomoc nauczycielom w pracach biurowych.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Borów (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ WRPO - 997,4 PLN

staż - bieżące prace administracyjno-biurowe, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, obsługa kserokopiarki, drukarki, telefonu, komputera, archiwizacja dokumentów, obsługa programu EXCEL, sprawdzanie, nadawanie i odbieranie [poczty elektronicznej.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)