Praca ELEKTRYK/ KONSERWATOR Gdynia "GALWANIZERNIA - RADMOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hutnicza 3, 81-212 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Prace elektryczne, konserwacja oraz przegląd maszyn i urządzeń, doraźne prace remontowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2 500 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ KONSERWATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1kV (D - dozór) typ G1 - urządzenia elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność spawania, umiejętności tzw. "złotej rączki"

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
"GALWANIZERNIA - RADMOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Hutnicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*