Praca FLORYSTA Bralin Kwiaciarnia "ZUZIA" Mariola Dziedziczak

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klientów, układanie kompozycji kwiatowych.

Data publikacji: 2016-01-25

Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Pracodawca: Kwiaciarnia "ZUZIA" Mariola Dziedziczak

Wrocławska 49, 63-640 Bralin, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, układanie kompozycji kwiatowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bralin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bralin

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Florysta* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Kwiaciarnia "ZUZIA" Mariola Dziedziczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Bralin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bralin

Ulica pracodawcy: Wrocławska

Numer budynku pracodawcy: 49

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*