Praca FIZJOTERAPEUTA Zgierz kontakt przez PUP

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- badanie pacjenta dla potrzeb ustalebia planu usprawniania,- ocena stanu funkcjonalnego pacjenta,- ustalenie i sporządzanie programu usprawniania,- realizowanie zabiegów fizjoterapeutycznych w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, masazu,- ocena końcowa pacjenta po zakończeniu procesu rehabilitacji.

Data publikacji: 2016-03-11

Lokalizacja: Zgierz (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- badanie pacjenta dla potrzeb ustalebia planu usprawniania,- ocena stanu funkcjonalnego pacjenta,- ustalenie i sporządzanie programu usprawniania,- realizowanie zabiegów fizjoterapeutycznych w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, masazu,- ocena końcowa pacjenta po zakończeniu procesu rehabilitacji.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka zdrowia

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: pomaturalne/policealne, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Barona

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy