Praca FIZJOTERAPEUTA Łazy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łazy, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łazy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe kierunkowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

zawarty w programie stazu.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 2 000 PLN

zakładanie rejestrów, przyjmowanie ofert, redagowanie, ofert, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Legnica (dolnośląskie)

ZASTĘPCA DYREKTORA DZIAŁU PROCESU I TECHNOLOGII - do 10 000 PLN

Wykształcenie: wyższe; min. 15 lat stażu pracy w Japońskim przedsiębiorstwie związanym z motoryzacją; znajomość języka japońskiego na poziomie native speaker; znajomość procesu produkcji filtrów ceramicznych; znajomość procedur, zagadnień związanych z jakością; Zakres obowiązków: sprawowanie nadzoru nad działem procesu i technologii; wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu i tworzeniu procedur; reprezentowanie spółki podczas audytów; wdrażanie nowych produktów do produkcji; nadzór nad przebiegiem wprowadzania do produkcji unowocześnionych produktów; raportowanie wyników do zarządu w j. japońskim; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Gliwice (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ STAŻ PO WER - 997,4 PLN

pomoc i aktywny udział w bierzących zadaniach działu księgowego, zbieranie, sprawdzanie i segregowanie faktur, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Piaseczno (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Wólka Gościeradowska (lubelskie)

ASYSTENT W DZIALE REZERWACJI - od 2 500 PLN

sporzadzenie dokumentacji, pomoc w obsłudze klienta (w obcych językach) organzacja podróży służbowych (rezerwacja hoteli)
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków, współtworzenie jadłospisów
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Rzechta (łódzkie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODEOWEGO 1/2 ETATU - od 1 100 PLN

Szukanie ontaktów, praca w programie timacom, zlecanie, kontakt z kierowcami i klientami, mionitorowanie pojazdu poza godzinami pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Ciechrz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 2 000 PLN

Obsługa klienta w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DS. KADR I PŁAC - do 1 850 PLN

Praca w dziale kadr i płac
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 1 850 PLN

Jazda samochodem ciężarowym na trasach krajowych i zagranicznych, sporządzanie sprawozdań w językach rosyjskim, ukraińskim, kontakt z dyspozytorami, wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wrzosowa (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Gdańsk (pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Gaj (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ MEBLI - od 1 850 PLN

Prace związane z pakowaniem mebli w folie i kartony w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem w trakcie transportu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Myślina (opolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 1 850 PLN

opieka nad osobą starszą polegająca na pielęgnacji ciała; utrzymywanie w czystości otoczenia osoby starszej; pomoc w czynnościach dnia codziennego; organizacja czasu wolnego
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wichulec (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTAJĄCA - od 1 500 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, aneksów kuchennych, wynoszenie śmieci, odkurzanie, mycie przeszkleń, mycie okien, sezonowe dbanie o teren zielony
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

Prace pomocnicze przy przygotowywaniu posiłków i dań.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

TOKARZ - FREZER - do 1 850 PLN

prace pomocnicze , toczenie,frezowanie elementów metalowych na obrabiarkach oraz CNC, cięcie piła tasmowa
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ROZBIORU DROBIU - od 1 850 PLN

Wykrawanie mięsa, obsługa maszyn, przestrzeganie zasad HACCP
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż, dbanie o ekspozycję - sprzedaż wyposażenia łazieniek (aparatura, terakota)
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR SPORTÓW SIŁOWYCH - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wolbrom (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 000 PLN

praca z patnerami ze wschodu (Ukraina, Rosja, Ruminia), pozyskiwanie nowych klientów, obsługa aktualnych klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Gawrony (łódzkie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie z matura lyb wyższe; komunikatywna znajomośc jęz. angielskiego; biegła obsługa urządzeń biurowych; Zakres obowiązków: prowadzenie dok. wg. ustalonych wzorów zgodnie z rzeczowym wykazem akt, przygotowywanie dok. bieżącej, archiwalnej itp.; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gliwice (śląskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 11 PLN

Obsługa linii techn. CNC, elektro-pneumo narzędz i maszyn analogowych(elektryczne piły taśmowe, tarczowe)
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

MURARZ - TYNKARZ - od 1 850 PLN

Murarz - tynkarz na terenie woj. śląskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Zabrze (śląskie)

PROJEKTANT WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Radomsko (łódzkie)

MURARZ TYNKARZ (20 GODZIN TYGODNIOWO) - do 925 PLN

WYKONYWANIE TYNKÓW, NAPRAWY MURARSKIE, MUROWANIE; WYMAGANIA: BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO; GODZINY PRACY: 08.00-12.00 - 20 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Pomoc kuchenna - pomoc w przygotowaniu posiłków kuchni ukraińskiej. Miejsce pracy: Kuchnia Marche we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 53
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

sprzedaż i promowanie towarów, sporządzanie zamówień w j.chińskim, kontakty z dostawcami z Chin, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)