Praca FIZJOTERAPEUTA Łazy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łazy, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łazy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe kierunkowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu (wydawanie i przyjmowanie towaru magazynowego), transport towaru magazynowego - z placu magazynowego do klienta i kontrola ilościowa i jakościowa wynajmowanego towaru magazynowego
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Paczkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż gotowych dań, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Pruszków (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń wulkanizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa programu do zarządzania klubem, sprzedaż karnetów i produktów fitness, realizacja planów
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Broszkowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIIK BIUROWY-DORADCA KREDYTOWY - od 1 860 PLN

zgodnie ze złozona pferta
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Bytów (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Złotów (wielkopolskie)

KUCHARZ-KELNER - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Białogard (zachodniopomorskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 1 850 PLN

Obsługa lakierni proszkowej - elektroststycznej
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Nowy Targ (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (KAT. C+E) - od 1 850 PLN

załadunek, rozładunek, wypełnianie dokumentów, kierowanie ciągnikiem siodłowym (trasy międzynarodowe : Ukraina, Mołdowa, Armenia, Kazachstan, Rosja).
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Zabrze (śląskie)

SPRZĄTAJĄCY HALE PRODUKCYJNE (Z) - do 1 850 PLN

mycie i dezynfekcja hal po uboju i rozbiorze mięsa
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Tarnów (małopolskie)

DOZORCA - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

remonty i utrzymywanie porządku dróg gminnych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Pątnów (łódzkie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

Szalunki systemowe
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Jawor (łódzkie)

MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

Składanie żaluzji,rolet i innych osłon okiennych,pomiar,montaż żaluzji i innych osłon.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie elementów elewacyjnych i wykończeniowych z kamienia łupanego szliwowanego i łamanego.Wykonywanie kostek brukowych ,krawezników i innych elemnetów z kamienia wykorzytywanych do budowy drug
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Lututów (łódzkie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łowicz (łódzkie)

KUCHARZ (DOPOSAŻENIE) - od 1 900 PLN

gotowanie , wydawanie posiłków, podział posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

POZYSKIWANIE KLIENTÓW, OBSŁUGA KLIENTÓW, OBSŁUGA SPRZEDAŻY DETALICZNEJ, TWORZENIE NOWYCH PRODUKTÓW.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK SOLARIUM (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

obsługa klientów solarium, dbanie o czystość urządzeń solarium
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Gorlice (małopolskie)

FRYZJER - od 2 060 PLN

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie, rozjaśnianie, dekoloryzacja włosów, tworzenie fryzur okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 1 250 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie , preferowane wyższe, umiejętności: znajomość rynku hotelarskiego w UE i Europie Wschodniej, doświadczenie zawodowe: min. 5 lat w branży hotelerskiej, znajomość j. angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: obsługa procesów logistycznych w organizacji, koordynowanie procesów zaopatrzenia, produkcji, magazynowania i dystrybucji, współpraca z dostawcami/odbiorcami przedsiębiorstwa, podejmowanie decyzji mających wpływ na procesy logistyczne, kreowanie nowych i optymalizowanie istniejących rozwiązań w obszarze logistyki;współpraca z podmiotami z UE, Europy Wschodniej. Miejsce wykonywania pracy: Lublin
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łosiów (opolskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Wprowadzanie, księgowanie dokumentów, wprowadzanie danych kadrowych, wypisywanie urlopów, zaświadczeń, numerowanie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN / OPIEKUNKA - od 1 850 PLN

Higiena pacjentów, karmienie, aktywizacja, ubieranie.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Palmiry (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - FLORYSTA - 997,4 PLN

wykonywanie bukietów, stroików, wiązanek
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed