Praca FIZJOTERAPEUTA Garwolin "SANA" Sp.z.o.o.

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: brak

Data publikacji: 2016-06-21

Lokalizacja: Garwolin (mazowieckie)

Pracodawca: "SANA" Sp.z.o.o.

Kościuszki 49J, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Garwolin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Garwolin

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "SANA" Sp.z.o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mirosław Frelik

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta