Praca FAKTURZYSTKA Oborniki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sądowa 5, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Sądowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STOLARZ - od 13 PLN

rozpoznawanie gatunków drewna, trasowanie i ręczna obróbka, przycinanie drewna, klejenie, oklejanie, montowanie, wykańczanie
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Dąbie (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 12 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA OFPR/16/0319 - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, praca na terenie Mszany Dolnej
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Mszana Dolna (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

MECHANIK URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH - od 925 PLN

konserwacja i naprawa urządzeń klimnatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Świerzawa (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

Instalacja podkonstrukcji stalowej, płyt kamiennych na elewacjji oraz posadzki i blaty łazienkoweProwadzenie robót zgodnie z projektem, sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami, dbanie o wysoką jakość robót ZPonoszenie pełnej odpoowiedzialności za jakość wykonanych robót
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Izabelin (mazowieckie)

POMOCNIK PRODUKCJI - od 1 000 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych, produkcja wyrobów gumowych oraz gumowo-metalowych,pakowanie produktu gotowego, prace porządkowe na stanowisku.SALA F
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Dbanie o teren zewnętrzy i wewnętrzny zakładu pracy, wykonywanie pracy porządkowych na terenie Gminy Pruszcz, zbieranie odpadów zmieszanych i segregowanych, dbanie o powierzony sprzet i jego konserwacja.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - od 2 500 PLN

projektowanie (wykonywanie koncepcji) oraz sprzedaż oświetlenia, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

m.in. bezpośrednie wsparcie prezesa w umawianiu spotkań, tworzenie i wysyłanie ofert handlowych, podsumowań do klientów- bezposrednie wsparcie zespołu handlowego w wystawianiu faktur i realizacji zamówień, - kontakt z klientem i Partnerami spółki
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

CIEŚLA - od 1 750 PLN

doświadczenie w zawodzie, wynagrodzenie: 14/h, miejsce pracy: teren powiatu
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Lubatówka (podkarpackie)

ROBOTNIK - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac gospodarczych na terenie jednostek podległych pod powiat
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Lubaczów (podkarpackie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 2 000 PLN

zg. ze złożonym wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Parchowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa klienta; pomoc w przygotowywaniu materiałów informacyjnych dla klientów; pomoc w realizacji koncertów; prowadzenie dokumentacji osobowej klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Oława (dolnośląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Miechów (małopolskie)

710S - SPRZEDAWCA SERWISANT - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radom (mazowieckie)

SZWACZKA - do 1 850 PLN

Szycie odzieży oraz pościeli
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Radomsko (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

OBSŁUGA I NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Skierniewice (łódzkie)

STEROWNICZY LINII SZTAPLOWANIA TARCICY - od 2 000 PLN

Sztaplowanie, sortowanie, pakowanie gotowej tarcicy.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

SPAWACZ STALI - od 12 PLN

spawanie stali
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kluczbork (opolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN CN - 997,4 PLN

- wprowadzenie i zapoznanie się z procedurami panującymi w EURO-BOX SP.ZO.O., - zapoznanie się z dokumentacją oraz z samym materiałem,- przygotowanie materiału do dalszej obróbki w procesie produkcji,- określenie i wybór technologii obróbki,- wykonywanie operacji wykrawania na maszynie numerycznie sterowanej,- obsługiwanie i konserwacja maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie lakierowania,- sprawdzanie jakości wykonywanych czynności,- organizowanie stanowiska pracy oraz utrzymywanie go w czystości z uwzględnieniem zasad racjonalnej organizacji pracy i przepisów BHP, P/POŻ.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ługów (lubuskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

pomoc w instalacji oprogramowania , instalowanie sprzętu komputerowego,
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Cieszyn (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe. robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Sulmierzyce (wielkopolskie)

Obsługa klienta. Rozliczanie magazynu, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Biała Rawska (łódzkie)