Praca FAKTURZYSTKA Lipsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Adres pracodawcy:
Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: lipski

Gmina pracodawcy: Lipsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipsko

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR PRODUKCJI ROLET/KARNISZY - od 2 240 PLN

Obsługa maszyny produkcyjnej, kontrola jakości gotowego produktu, prace magazynowe i produkcyjne. Miejsce wykonywania pracy: Domasław. Umowa o prace tymczasową, trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6).
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Domasław (dolnośląskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

przygotowanie przedmiotu do wulkanizacji, wyważanie zamontowanych kół, naprawa przedmiotu metodą na zimno lub gorąco
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pszczyna (śląskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub inne, osoba do przyuczenia, prawo jazdy kat. B,
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Skalmierzyce (wielkopolskie)

ZBROJARZ - 997,4 PLN

zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wólka (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damskie i męskie, modelowanie, układanie, czesanie, strzyżenie i koloryzacja włosów. Wymagania: konieczne wykształcenie zawodowe w zawodzie fryzjer, oraz doświadczenie zawodowe i umiejętności zgodne z ww. zakresem, świadectwo czeladnika, dodatkowo - podstawy jęz. angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kartuzy (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Grodków (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lubochnia Dworska (łódzkie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bronisław (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

obsługa Klientów, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, utrzymywanie miejsca pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Krzeszowice (małopolskie)

CIEŚLA K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK FIZJOTERAPII - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Wilkowice (śląskie)

SERWISANT - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

KONSERWACJE I NAPRAWY UTD, WYMIANA OKŁADZIN CIERNYCH
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz wyrobów piekarniczo cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Piątnica Poduchowna (podlaskie)

OPIEKUN EKSPOZYCJI MUZEALNYCH - 1 850 - 2 000 PLN

Pilnowanie i sprzątanie sal ekspozycyjnych, wykonywanie prac pomocniczych związanych z montażem lub demontażem wystaw stałych i czasowych, pełnienie zastępstwa za kasjerkę w kasie biletowej, przestrzeganie zaleceń konserwatorskich na salach wystawowych, sporadyczne prace na wysokości do 3m np.podczas czyszczenia gablot
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

bhp, obsługa rebaka, piły tarczowej, traka poziomego, korowarki, łuparki do drewna, załadunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczęsna (mazowieckie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

zapoznaknie się z przepisami BHP,nauka obsługi maszyn i urządzeń piekarniczych, uczestniczenie w procesie produkcji pieczywa na liniach produkcyjnych,
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gorlice (małopolskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 997,4 PLN

praca na budowie związana z wykonywaniem instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, c.o.: kopanie dołów pod instalacje, pomoc przy montażu białej armatury, pomoc przy montażu kotłów c.o., pomoc przy montażu klimatyzacji
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc przy wykonywaniu instalacji elektrycznych, projektowanie instalacji, montaż rozdzielnic, wykonywanie pomiarów, proste prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Leszczydół-Nowiny (mazowieckie)

MECHANIK AUTOBUSU - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Warszawa (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

PODSTAWOWE ZADANIA ZAWODOWE GRAFIKA KOMPUTEROWEGO MULTIMEDIÓW OBEJMUJĄ ANALIZĘ ZAŁOŻEŃ PROJEKTU MULTIMEDIALNEGO, PRZYGOTOWANIE PROJEKTU, OPRACOWANIE POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW SKŁADOWYCH PROJEKTU, DOSTOSOWANIE KONIECZNYCH NARZĘDZI, PRZYGOTOWANIE POTRZEBNYCH MATERIAŁÓW
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kozielno (opolskie)

KROJCZY SKÓRY - od 1 850 PLN

krojenie skór według szablonów
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - do 1 850 PLN

przeprowadzanie wywiadów środowiskowych ,praca socjalna
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Krasne (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed