Praca FAKTURZYSTKA Gdów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdów, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-wystawianie faktur na życzenie klienta,-przygotowanie dokumentów dla księgowej,-szukanie atrakcyjnie cenowo nowych towarów oraz ich zamówienie,-pomoc przy dostawie towaru, sprawdzanie pod wzgędem ilosciowym i jakościowym oraz układanie towaru.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DOZORCA - 997,4 PLN

-sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania urządzeń itd.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

PROWADZENIE SEKRETARIATU, PRZYGOTOWANIE OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH, PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDAŃ I ROZLICZEŃ, W TYM SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW I ICH ARCHIWIZOWANIE, REALIZACJA ZLECONYCH ZADAŃ ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH, W TYM PERIODYCZNE KALKULACJE BUDŻETU, BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KONTRAHENTAMI W SEKRETARIACIE I TELEFONICZNIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Radomsko (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw nepalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Opole (opolskie)

OPIEKUN KLIENTA ZAGRANICZNEGO - od 1 300 PLN

Sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji z klientami z Afryki Północnej. Obsługa celna wysyłek.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Czarny Las (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

organizacja i koordynacja bieżącej pracy salonu, obsługa centrali telefonicznejnauka obsługi kasy w salonie
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Zamość (lubelskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - 2 300 - 2 500 PLN

BIEŻĄCE DEKRETOWANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH ZGODNIE Z PRZEPISAMI ORAZ PLANEM KONT SPÓŁKI, KONTROLA KOMPELTNOŚCI I RZETELNOŚCI DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH OPERACJI GOSPODARCZYCH, KONTROLA PRAWIDŁOWOŚCI SALD DOT.ROZLICZEŃ Z DOSTAWCAMI, ODBIORCAMI I PRACOWNIKAMI, ANALIZA I UZGADNIANIE ROZRACHUNKÓW, ROZLICZANIE TRANSAKCJI WALUTOWYCH, WYKONYWANIE DYSPOZYCJI ŚRODKAMI PIENIĘŻNYMI-OBSŁUGA BNKOWOŚCI INTERNETOWEJ PO OKRESIE PRÓBNYM, KSIĘGOWANIE OPERACJI BANKOWYCH ZŁOTÓWKOWYCH I WALUTOWYCH, KSIĘGOWANIE I KONTROLA ŚRODKÓW TRWAŁYCH I WNiP ORAZ PROWADZENIE EWIDENCJI POMOCNICZYCH M.IN. EWIDENCJI ŚRODKÓW TRWAŁYCH I WYPOSAŻENIA, KONTROLA POPRAWNOŚCI ROZLICZEŃ PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH, WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZAMKNIĘCIE MIESIĄCA I ROKU, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW I ANALIZ NA POTRZEBY DZIAŁU I ZARZĄDU, AKTYWNE UCZESTNICZENIE W PRACACH ZESPOŁU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE EKONOMICZNE, DOŚWIADCZENIE W PRACY W KSIĘGOWOŚCI NA PODOBNYM STANOWISKU MIN. 2 LATA, ZNAJOMOŚĆ PRAWA PODATKOWEGO ORAZ ZASAD RACHUNKOWOŚCI, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU SYMFONIA, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ MS EXCEL, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY SAMODZIELNEJ ORAZ ZESPOŁOWEJ, INICJATYWA W DZIAŁANIU, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU;C.V NA MAIL mniechwiadowicz (at) pupszczecin.pl
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie i przyjmowanie towaru, prace porządkowe,
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze procesu związanego z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, pomoc w opracowywaniu i aktualizowaniu potrzeb kadrowych firmy, pomoc w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy, pomoc w sterowaniu procesem adaptacji nowego pracownika, pomoc w przygotowywaniu i sporządzaniu dokumentów, wniosków, raportów i sprawozdań, pomoc w wprowadzaniu danych do systemu oraz obsługa systemu, wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę związanych ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Turek (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

Stawianie ścian K/G, malowanie, szpachlowanie, układanie paneli podłogowych,
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Kopytkowo (pomorskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - MECHANIK SAMOCHODOWY (UZUP.59/2015) - do 2 000 PLN

Montaż, demontaż silnikówWymiana sprzęgłaObsługa skrzyni biegówWymiana olei i filtrów
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Chorzów (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Łyszkowice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży oraz zawieranie kontraktów handlowych z klientami, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Remonty budynków komunalnych, dróg gminnych, sprzątanie ulic i chodników
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Sinogóra (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa ciągnika rolniczego oraz kosiarki bijakowej Mulczer. Mulczerowanie zarośli, drobnych zalesień, poboczy drogowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

obsługa świadczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Działoszyn (łódzkie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Rakoniewice (wielkopolskie)

MONTER STOLARKI OKIENNEJ - 997,4 PLN

Pomoc przy montażu stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Żary (lubuskie)

POMOC STOŁAWA - od 1 850 PLN

pomoc stolowa
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Myszków (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przestrzeganie przepisów BHP, GMP, GHP, przygotowywanie potraw, przygotowanie menu, dekorowanie potraw, dbałość o estetykę
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Góra (dolnośląskie)

REFERENT DS. MARKETINGU - 1 850 - 2 300 PLN

zarządzanie stronami internetowymi firmy i prowadzenie firmowych serwisów internetowych; przygotowanie prostych materiałów graficznych; współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług marketingowych; analiza ofert dostawców zewnętrznych usług marketingowych; wsparcie w tworzeniu i realizacji działań marketingowych; udział w wydarzeniach marketingowych firmy; raportowanie w zakresie wykonywanych zadań; analiza rynku w różnych przekrojach.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Lewickie (podlaskie)