Praca FAKTURZYSTKA Ełk Generalny Dystrybutor Mięsa,Wędlin i Drobiu Świeżego"DANTEX"

Bora Komorowskiego 2i, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Składanie towaru i fakturowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 11.05.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fakturzystka (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Książeczka sanepidowska

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Generalny Dystrybutor Mięsa,Wędlin i Drobiu Świeżego"DANTEX"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Łukasz Statkiewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka