Praca FAKTURZYSTKA Cewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Cewice, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w/g programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lęborski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Adres pracodawcy:
Gdańska 35, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: lęborski

Gmina pracodawcy: Lębork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lębork

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 3 000 PLN

produkcja i montaż elementów elektrycznych do szaf sterowniczych, montaż i łączenie rozdzielnic i osprzętu, układanie tras kablowych ziemnych i napowietrznych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR SPYCHARKI - 2 500 - 3 000 PLN

obsługa spycharki
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Karniowice (małopolskie)

PRACOWNIK WARSZTATU - od 2 300 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie: zawodowe; precyzja; dokładność; mile widziane prawo jazdy; mycie i sprzątanie samochodów; przygotowywanie samochodów do wydania; utrzymanie w czystości samochodów służbowych; pranie tapicerek; polerowanie karoserii; wykonywanie prostych czynności warsztatowych; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Gliwice (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

Szwaczka maszynowa
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Topór (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów z rynków wschodnich (Rosja, Białoruś, Ukraina), budowanie bazy klientów i bazy sprzedażowej, obsługa partnerów handlowych ze Wschodu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Biała Podlaska (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Obsługa gminnego monitoringu.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Strzałkowo (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

załadunek i rozładunek towarów, sortowanie,kompletowanie towaru w/g zamówien, drobne prace porzadkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Domaniew (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA ST FP (K) - 997,4 PLN

- zapoznawanie się z dokumentami,- archiwizacja dokumentów,- kopertowanie i wysyłanie korespondencji,- telefonicznie informowanie osób bezrobotnych o organizowanych giełdach pracy i spotkaniach organizacyjnych,- bieżąca pomoc przy obsłudze klienta,- obsł. urządzeń biurowych,- pomoc przy organizacji giełd pracy i spotkań informacyjnych,- informowanie pracodawców o skierowanych do nich usługach rynku pracy,- archiwizacja dokumentów,- udzielanie informacji o szkoleniach,- informowanie osób zakwalifikowanych na szkolenia indywidualne,- telefoniczne informowanie osób bezrobotnych o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- telefoniczne wzywanie osób bezrobotnych w spr. dot. złożonych wniosków,- bieżąca pomoc przy obsłudze Klienta,- tel. informowanie Pracodawców o skierowanych do nich instrumentach rynku pracy,- tel. umawianie Pracodawców na spotkania w spr. dot. złożonych wniosków,- przekazywanie dokumentów do właściwych komórek organizacyjnych Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN - od 1 900 PLN

obsługa maszyny typu monoblok składającej się z podzespołów: maszyna płucząca, nalewająca, korkowanica oraz maszyn peryferyjnych- aparat do kontroli jakości, drukarska atramentowa.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Aleksandria (łódzkie)

THREAT INTELLIGENCE ANALYST / ANALITYK DS. CYBERZAGROŻEŃ - od 9 000 PLN

-Analiza zdarzeń bezpieczeństwa sieci i informacji-Interpretacja zdarzeń i zagrożeń sieciowych-Aktualizacja alertów w dokumentacji wewnętrznej sieci
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

Porządkowanie terenu wokól budynków komunalnych, porządkowanie parku, prace pielęgnacyjne na skwerach i pasach zeieleni, odnawianie wiat przystankowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Doruchów (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 768 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 950 PLN

Prace fizyczne przy hodowli ślimaków
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Surminy (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace przy budowie studni głębinowych
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Poniatowa (lubelskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Przyjmowanie wniosków o wycinkę drzew. Analiza wniosków pod względem zgodności z wymogami ustawy. Sporządzanie protokołów z oględzin.Staż POWER do 30 r.ż. - rekrutacja na zwolnione stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Przeworno (dolnośląskie)

KUCHARZ Z DOŚWIADCZENIEM W RESTAURACJI PRZYHOTELOWEJ CO NAJMNIEJ **** - od 13 PLN

- Przygotowywanie dań kuchni polskiej. Przygotowywanie steków. Przygotowywanie posiłków na bankiery, lunch-y, konferencje, śniadania. Wydawanie posiłków. Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.- Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 6 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:30-23:00 + soboty, niedziele, święta. Wymagane wykształcenie min. średnie gastronomiczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 9 lat na stanowisku kucharza (przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż 1 rok). Wymagane aktualna książeczka sanepidu. Wymagana znajomość kuchni polskiej.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Katowice (śląskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku chińskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Rozwożenie obiadów, śniadań oraz zaopatrywanie kuchni oraz przedszkola w towar np. spożywczy, chemiczny.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Tczew (pomorskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

ZGODNY ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płużnica (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

przyjmowanie gości
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Rumia (pomorskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych,obsługa komputera,udzielanie informacji na temat instrumentów pomocowych ze środków unijnych realizowanych przez ARiMR,udostępnienie formularzy wniosków pomocowych z europejsiego funduszu rolnego,udział w przygotowaniu szkoleń dla podmiotów zewnętrznych dotyczących wypełniania wniosków pomocowych ze środków unijnych, obsługa kancelaryjna dokumentów obsługiwanych przez biuro,tworzenie korespondencji,zakładanie teczek aktowych dokumentów,pomoc przy wypenianiu formularzy systemowych,udostępnianie wniosków, formularzy oraz ich wypenianie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

przyjmowanie towaru, obsługa klienta na kasie fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Sarnaki (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Rehabilitacja/masaż/inne zabiegi. Wymagania: wykształcenie średnie-wyzsze (medyczne).
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Góra (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczucin (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MENAGER BIURA, MARKETINGOWIEC - od 500 PLN

prowadzenie biura, kontakty z kontrahentami ze świata, działanie marketingowe
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kraków (małopolskie)