Praca FAKTURZYSTKA/-A (DELIKATESY CENTRUM PRZY UL. CIOŁKA) Warszawa Krystyna Banasiak - Cukiernia TROJANKA

Stanowisko: FAKTURZYSTKA/-A (DELIKATESY CENTRUM PRZY UL. CIOŁKA)

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: wprowadzanie dokumentów do systemu, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dostaw, pilnowanie zgodności cen.

Data publikacji: 2016-05-20

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: Krystyna Banasiak - Cukiernia TROJANKA

Miejsce pracy:
01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wprowadzanie dokumentów do systemu, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dostaw, pilnowanie zgodności cen.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Pracodawca ma doświadczenie z pracownikami, którzy po otrzymaniu umowy o pracę przechodzili od razu na ZUS ZLA

Nazwa stanowiska:
FAKTURZYSTKA/-A (DELIKATESY CENTRUM PRZY UL. CIOŁKA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: fakturzystka

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
OFERTA PRACY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCHLokalizacja miejsca pracy: Wola. Wymagania: aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie, co najmniej średnie techniczne, dobra obsługa komputera. Obowiązki: wprowadzanie dokumentów do systemu, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dostaw, pilnowanie zgodności cen. [CV na e-mail: dcciolka (at) op.pl lub telefonicznie 514 374 437][Pierwszy miesiąc umowa zlecenie, następnie umowa o pracę]

Nazwa pracodawcy: Krystyna Banasiak - Cukiernia TROJANKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka