Praca FAKTURZYSTA-SPRZEDAWCA Laliki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Laliki, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązkó zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Laliki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN - od 1 850 PLN

Opieka nad mieszkańcami
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Śrem (wielkopolskie)

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY - od 1 850 PLN

szalowanie, zbrojenie ścian, schodów, balkonów i stropów żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Unin (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER(16) - 997,4 PLN

- zapoznanie z przepisami BHP i PPoż- zapoznanie się z organizacją wewnętrzną UMŁzapoznanie się z z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organizacyjną- pomoc w prowadzeniu bieżących spraw wybranej komórki organizacyjnej- archiwizowanie dokumentacji wybranej komórki organizacyjnej- pomoc w obsłudze klientów wybranej komórki organizacyjnej- pomoc w przyjmowaniu dokumentów składanych przez klientów w wybranej komórce organizacyjnej- pomoc w czynnościach kancelaryjnych (kopertowanie i adresowanie) wybranej komórki organizacyjnej
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 840 PLN

prowadzenie magazynu-możliwość wdrożenia i przyuczenia, wykształcenei średnie, mile widziane doświadczenie i uprawnienia na wózek widłowy; chęć do przuczenia
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Malice (kujawsko-pomorskie)

MARKETOLOG W LOGISTYCZNEJ FIRMIE - do 2 000 PLN

wykształcenie wyższe, staż pracy 3 lata, znajomość języka rosyjskiego i azerskiego, znajomość marketingu logistycznego, umiejętność tworzenia kampanii reklamowych, znajomośc specyfiki rynku UE, Wschodniej Azji,
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ząbki (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

ZGODNIE ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Główczyce (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Marcule (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pomoc w realizacji zadań Wydziału Komunikacji i Transportu
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Sprzedaż art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Twardogóra (dolnośląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

obsługa klienta na dziale mięsno-wędliniarskim, przyjmowanie towaru, wystawianie i robienie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK SEKRETARIATU - 997,4 PLN

Obsługa komputera, urządzeń biurowych. Udzielanie informacji interesantom. Obsługa techniczna spotkań. Ewidencjonowanie, rejestrowanie, rozdział i rozliczanie korespondencji oraz przesyłek. Wysyłanie korespondencji i przesyłek.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Niecew (małopolskie)

SPRZEDAWCA/KASJER/EKSPEDIENT - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, ekspozycja.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

usługa fryzjerska damsko-męska
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Łodygowice (śląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM (Z) - od 1 850 PLN

Sprzedawca w sklepie mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Tarnów (małopolskie)

STAŻ - KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

-stylizacja paznokci-zabiegi kosmetyczne-henna i regulacja brwi-obsługa recepcji-utrzymanie czystości na st. pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Świętochłowice (śląskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU- KIEROWCA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeńm do koserwacji, czyszczenia i rozruchu samochodów, dowóz towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Świdwin (zachodniopomorskie)

TOKARZ W METALU- SPAWACZ - od 1 850 PLN

toczenie wałków, tulejek, spawanie elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Libusza (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Rzeszów (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Okonek (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Tłuszcz (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - do 1 850 PLN

Selekcjonowanie oraz przygotowanie tworzyw do procesu produkcji, nadzór oraz obsługa ciągów technologicznych do recyklingu tworzyw sztucznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Brzesko (małopolskie)

CHOLEWKARZ - od 1 850 PLN

szycie cholewek ze skóry
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Myszków (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łapy (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Dąbki (pomorskie)

STAŻ - ELEKTRYK-MECHANIK - 997,4 PLN

nauka mechaniki, elektroniki i elektryki pojazdów samochodowych, nauka udzielania pomocy w uruchomieniu pojazdu, usuwanie drobnych usterek, nauka zakupów części samochodowych, nauka pracy z komputerem diagnostycznym
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Chorzów (śląskie)