Praca FAKTURZYSTA/KA Dębica PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MATEO" STANISŁAW CABAJ

Stanowisko: FAKTURZYSTA/KA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: FAKTURZYSTA/KA

Data publikacji: 2015-12-07

Lokalizacja: Dębica (podkarpackie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MATEO" STANISŁAW CABAJ

METALOWCÓW 33, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1 850,00

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: fakturzystka

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA OPROGRAMOWANIA COMARCH OPTIMA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU FPP

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANA OSOBA UCZĄCA SIĘ (STUDENT)KREATYWNOŚĆ,DYSPOZYCYJNOŚĆ

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MATEO" STANISŁAW CABAJ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV NA MAILA KADRY (at) MATEODEBICA.COM.PL

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: METALOWCÓW

Numer budynku pracodawcy: 33

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.12.2015