Praca ELEKTRYK(NR 5617) Bydgoszcz P.U.H. SAMEX Stanisław Gulanicz

85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji elektrycznych i sieci kablowych,- stosowanie się do obowiązujących przepisów bhp oraz innych procedur wewnętrznychmiejsce pracy: teren kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK(NR 5617)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie: elektromonter/elektryk, doświadczenie zawodowe, uprawnienia energetyczne - E, doświadczenie w zakresie montażu stacji i sieci energetycznych oraz montażu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, umiejętność czytania schematów elektrycznych

Nazwa pracodawcy: P.U.H. SAMEX Stanisław Gulanicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Wojska Polskiego 65, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 52 374 84 49 w godz. 7.00-15.00 lub e-mail: firma.samex (at) op.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*