Praca ELEKTRYK Trzcinica Markendo Elektroinstalatorstwo Piotrowski Mariusz

Miejsce pracy:
63-620 Trzcinica, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Montaż słupów oświetleniowych; przeciąganie kabli energetycznych (wynagrodzenie do uzgodnienia)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzcinica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzcinica

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: Markendo Elektroinstalatorstwo Piotrowski Mariusz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Warszawska 51, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wymagany kontakt telefoniczny: 507 751 128

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 51

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lipie (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 14 PLN

-USUWANIE AWARII MASZYN I URZĄDZEŃ W ZAKRESIE ELEKTRYKI I AUTOMATYKI-WYKONYWANIE PRZEGLĄDÓW MASZYN -DOKONYWANIE DROBNYCH MODYFIKACJI URZĄDZEŃ
CAN-PACK FOOD AND INDUSTRIAL PACKAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-01 - Dębica (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

konserwacja oraz naprawa systemu wentylacyjnego, przeglądy
Qtech Service Partner Sp Z O.O. - 2015-11-26 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Transport towarów. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
"IDŹCZAK-MEBLE" Firma P-H-U Roman Idźczak - 2016-01-21 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Lipsko (mazowieckie)

ELEKTRYK - 1 850 - 2 600 PLN

PRACA PRZY UTRZYMANIU RUCHU, CIĄGU URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH: MASZYN I URZĄDZEŃ PRZY PRODUKCYJNYCH I INNYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE ZAKŁADU
Systemy i Technologie Sp. z o.o. - 2016-02-16 - Polkowice (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Prace elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Czerniejewo (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 050 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
Energo-Instal Marek Szymański - 2016-10-10 - Jarosty (łódzkie)

drobne naprawy elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Chrzanów (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

obsługa i konserwacja wszelkich urzadzeń w szpitalu (energetycznych, sygnalizacji p.poz, systemu awaryjnego i rezerwowego zasilania w en. elektr., UPS, agregat prądotwórczy), usuwanie na bieząco brakujących i uszkodzonych źródeł światła
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej - 2016-05-17 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 750 PLN

Przewóz różnego rodzaju towarów w transporcie krajowym (w zalezności od zlecenia). Kurs na przewóz rzeczy.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bralin (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 2 200 - 2 500 PLN

utrzymanie maszyn i urzadzeń produkcyjnych w ruchu, montaż i naprawa instalacji elektrycznej
ZMUW ENGINEERING Sp. z o.o. - 2016-08-05 - Sosnowiec (śląskie)

PAKOWACZ DROBIU WODNEGO - od 1 850 PLN

Umiejętność rozbiórki oraz porcjowania drobiu, pakowanie drobiu.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kępno (wielkopolskie)

Elektryk - praca na terenie Kalisza + delegacje na terenie całej Polski. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd, wyżywienie we własnym zakresie.
ELBUD PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACJI I SIECI ELEKTRYCZNYCH Bogdan Paczesny - 2015-11-27 - Kalisz (wielkopolskie)

MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, MONTAŻ TRAS KABLOWYCH; WYMAGANIA: UPRAWNIENIA SEP 1 kV, STAZ PRACY 1 ROK, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKA,
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER - od 1 850 PLN

Wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
FELONA Spółka z o.o. - 2016-03-02 - Kępno (wielkopolskie)

- Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych,- Remont instalacji elektrycznych,- Kontakt telefoniczny 601-61-06-32
PPHU VORTEX W & W s.c. M. Weroniecki J. Weroniecka - 2016-05-12 - Pelplin (pomorskie)

PALACZ - od 1 750 PLN

Obsługa pieca, mile uprawnienie na palacza
JAMOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-01 - Jankowy (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

Prowadzenie działań prewencyjnych. Dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń. Sprawne usuwanie awarii elektrycznych. Wykonywania planowych przeglądów.
TeknoAmerBlok Sp. z o.o. - 2016-08-12 - Stare Pieścirogi (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlane - murowanie oraz remonty budynków
KORPORACJA "BUDONIS" Spółka z o.o. Spółka Jawna - 2016-01-21 - Kępno (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

montaż tras kablowych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Krotoszyn (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Wykonywanie mebli tapicerowanych. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE "BAMI" MIROSŁAW WILK - 2016-06-14 - Joanka (wielkopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 000 PLN

Obsługa maszyn szwalniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Słupia pod Bralinem (wielkopolskie)

Przewóz rzeczy w transporcie krajowym i międzynarodowym. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Przybyszów (wielkopolskie)

Wykonywanie pracy elektryka sieciowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

ELEKTRYK - 8 - 9 PLN

Elektryk
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Niemcy (Niemcy)

montaż instalacji elektrycznych: bruzdowanie, wiercenie otworów, układanie przewodów, osadzanie puszek, gipsowanie, łączenie urządzeń elektrycznych; instalowanie i uruchamianie urządzeń elektrycznych; wykonywanie przeglądów technicznych; konserwacja i naprawa instalacji, urządzeń elektrycznych oraz kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Lubań (dolnośląskie)

staż
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Konin (wielkopolskie)

BUFETOWA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wydawanie zamówionych posiłków, inkasowanie należności. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
PIZZERIA OSTERIA Mrugała Andrzej - 2016-10-25 - Kępno (wielkopolskie)