Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Barlinek GOTRANS Marcin Goryński

OSINA 15F, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Transport towarów w ruchu międzynarodowym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Barlinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myśliborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Barlinek

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualne badania lekarskie i psychologiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacji zawodowej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: GOTRANS Marcin Goryński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie dla osób zarejestrowanych w PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: myśliborski

Gmina pracodawcy: Barlinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Barlinek

Ulica pracodawcy: OSINA

Numer budynku pracodawcy: 15F

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego