Praca ELEKTRYK/ MONTER MASZYN PRZEMYSŁOWYCH Kościerzyna kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRYK/ MONTER MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: Elektryk/ monter maszyn przemysłowych

Data publikacji: 2016-07-07

Lokalizacja: Kościerzyna (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ MONTER MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność spawania oraz montażu maszyn

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Tkaczyka 1, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Kościerzyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościerzyna

Ulica pracodawcy: Tkaczyka

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*