Praca ELEKTRYK Dębica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Elektryk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Data zakończenia pracy: 30.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: UPRAWNIENIA EKSPLOATACYJNE SEP DO 1 KV

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Cmentarna 20, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Adres strony pracodawcy: www.generatory.pl

Ulica pracodawcy: Cmentarna

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.04.2016