Praca ELEKTRYK Lubawa FHU SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKI

Unii Europejskiej 4, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku elektryka, konserwacja mazyn

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubawa

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E do 1 kV

Nazwa pracodawcy: FHU SZKŁOMAL PIOTR TRUSZCZYŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, świadectwa pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Lubawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubawa

Ulica pracodawcy: Unii Europejskiej

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Czytanie schematów elektrycznych, prace elektryczne na budowlach jednorodzinnych i wielorodzinych oraz budynkach przemysłowych.
Usługi Elektroinstalacyjne Grzegorz Kujawiak - 2016-02-12 - Siedlce (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 1 900 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych
Zakład Wykonawstwa Robót Elektr. Teletechnicznych i Automatyki ELTECHCOM - 2016-10-12 - Połaniec (świętokrzyskie)

Układanie instalacji elektrycznych tj. rozkładanie kabli, koryt itp.
ADDER TECH Kamil Moszczyński - 2016-08-19 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Montaż instalacji elektrycznych
MIROSŁAWA CICHA - 2016-11-04 - Gąsiorów (wielkopolskie)

-instalacje elektryczne, -instalacje przemysłowe, -automatyka elektryczna
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Jerzmanowice (małopolskie)

KELNER-BARMAN - do 1 850 PLN

obsługa klienta
Karczma NAD SANDELĄ Wiesław Mergalski - 2016-03-01 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 925 PLN

sprzedaż art. spożywczych, monopolowych, realizacja zamówień
Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Łużyński - 2016-07-18 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych
Elektro - System Stanisław Ekiel - 2016-07-06 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

INSTALACJE PRZYŁĄCZEŃ ELEKTRYCZNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE ELEKTRYCZNE, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

prace elektryczne, projektowe, nadzór
Zakład Instalacji i Pomiarów Elektrycznych M.Leszczyński - 2016-03-18 - Bożejewiczki (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 3 500 PLN

prace elektryczne
DOMMARCREO Mariusz Błaszczyk - 2016-08-08 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI WYROBÓW MLECZARSKICH - od 1 850 PLN

prace przy produkcji, w tym przenoszenie towarów o wadze 20 - 25 kg.
Spółdzielnia Mleczarska "MLEKOVITA" Oddz. w Lubawie - 2016-03-16 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

wykonywanie instalacji elektrycznych
Montaż Instalacji Elektrycznych R. Dobrydnio w Ciechanowie - 2016-02-15 - Ciechanów (mazowieckie)

KASJER - do 9,6 PLN

obsługa kasy
Presto-Service Sp. Z O.O. Sp. K. - 2015-12-01 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ, POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, praca przy produkcji drzwi
Drew-Holtz Sp.Z.O.O. Spółka Komandytowa - 2016-07-18 - Iława (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYNY - do 1 850 PLN

obsługa maszyny do nawiertów w szkle
kontakt przez PUP - 2015-05-18 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - 2 400 - 3 000 PLN

Naprawa instalacji elektrycznych: siły, oświetlenia i sterowania w zakładzie.
SOLBET Sp. z o.o. - 2016-11-24 - Podnieśno (mazowieckie)

TOKARZ, FREZER, SZLIFIERZ, OPERATOR CNC - 2 000 - 3 000 PLN

prace tokarskie, frezarskie, szlifierskie w metalu, obsługa CNC
PNIEMET Pniewski Tomasz - 2016-01-04 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 9 PLN

aktywna sprzedaż detaliczna
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 12 PLN

montaż i naprawa instalacji elektrycznej
Prohamat Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne - 2016-07-21 - Bytom (śląskie)

obsługa, naprawa i konserwacja urzadzeń elektrycznych
AVES Spółka z O.O. - 2016-06-10 - Gajewniki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 15 PLN

Roboty elektryczne na terenie woj. śląskiego. Wynagrodzenie 12 zł/godz. netto.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe PROTON Edward Malczewski - 2016-06-03 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR PIŁY PANELOWEJ - od 2 700 PLN

obsługa piły panelowej
BRW COMFORT Z O.O. - 2016-10-04 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 2 600 PLN

Montaż instalacji elektrycznych wewnetrznych w kontenerach. WYMAGANIA: wykształćenie zawodowe, rok doświadczenia, umiejetnść wykonowywania instalacji elektrycznych (230 V).
Firma Handlowo - Usługowa "MASTERTEC" Bogumił Dusiło - 2016-05-23 - Jarosław (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 12,25 EUR

- układanie / montaż instalacji domowych i przemysłowych- mile widziane doświadczenie w montażu szaf sterowniczych- diagnozy błędu- konserwacja, naprawa i przebudowa instalacji- przestrzeganie standardów jakości i bezpieczeństwa
Empleo Personal GmbH - 2016-04-07 - Austria (Austria)

STAŻYSTA W WYDZIALE ORZECZNICZYM W SĄDZIE REJONOWYM W IŁAWIE - do 1 850 PLN

Zakres wykonywanych zadań stażysty w wydziale orzeczniczym: protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, wykonywanie zarządzeń, sporządzanie wezwań i zawiadomień, wysyłanie korespondencji, wykonywanie czynności kancelaryjnych, prac administracyjno - biurowych, wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt sądowych, inne czynności zlecone przez kierownika sekretariatu wydziału, redagowanie pism.
Sąd Rejonowy Iława - 2016-06-10 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż wyrobów cukierniczych, pieczywa
Spiżarnia Smakosza, Natural Sweet Good Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - 2016-06-13 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed