Praca ELEKTRYK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: prace elektryczne w firmie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Sierpc (mazowieckie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Ślemień (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wasilków (podlaskie)

DYSPOZYTOR W TRANSPORCIE SAMOCHODOWYM - do 2 000 PLN

Drukowanie i segregowanie zleceń. Wysyłanie zleceń kierowcom, przekazywanie informacji. Obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Gdańsk (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace budowlane zewnętrzne (u klienta). Mile widziane doświadczenie. Praca w wymiarze 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 8.00 do 16.00. Pracodawca umożliwia dojazd do miejsca pracy na trasie: Gołubie - Egiertowo- Żukowo- Trójmiasto.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gołubie (pomorskie)

MECHANIK ROWEROWY - 997,4 PLN

mechanik rowerowy
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Słubice (lubuskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestrowanie w sytemie ESKULAP pacjentów. Weryfikacja uprawnień ubezpieczonych pacjentów. Prowadzenie dokumentacji medycznej.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Płock (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

roboty elektryczne w budynkach miezkalnych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Bytom (śląskie)

MURARZ, MALARZ, DEKARZ - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 000 PLN

sprzedaż leków
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Brzozówka (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Oferta pracy.Inkasowanie należności.Przyjmowanie należnosci od klientów.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łobżenica (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - 2 200 - 3 000 PLN

Zgodnie z zakresem czynności.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Krosno (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Lipowiec Kościelny (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace przy budowie dróg, parkingów, chodników
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poddębice (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa komputera pakiet office, obsługa klienta poprzez stronę internetową oraz obsługa sklepu internetoowego "PRASTARA"
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Cielętniki (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

Sprawowanie opieki nad dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Goździków (mazowieckie)

BUFETOWY - BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa klientów pubu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Turza Śląska (śląskie)

CIEŚLA-STOLARZ - 1 680 - 2 464 PLN

Cięcie szalunków , przygotowywanie form drewnianych do prefabrykatów , konstrukcja form
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Środa Śląska (dolnośląskie)

1322U MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Radom (mazowieckie)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - od 2 400 PLN

doradca klienta w branży finansowej
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRANIA, PRASOWANIA - od 1 850 PLN

przyjmowanie i klasyfikowanie ubrań, prowadzenie dokumentacji procesu prania, sortowanie, odbiór ilościowy, pakowanie tekstyliów do wydania klientowi
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Wanaty (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 100 PLN

Przygotowanie wykrojów, szycie na maszynach szwalnych, szycie na stebnówce i owerloku. Wykształcenie średnie-krawiectwo. Doświadczenie zawodowe 2 lata(udokumentowane). Mile widziana znajomość języka ukraińskiego i włoskiego. Prawo jazdy kat. B. Umiejętność-włoski system szycia.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Zielonka (mazowieckie)