Praca ELEKTRYK - KONSTRUKTOR Rogów PREVAC Sp. z o.o.

Raciborska 61, 44-362 Rogów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie urządzeń/ szaf sterowniczych, serwis urządzeń elektrycznych, instalacje urządzeń elektrycznych na terenie kraju i za granicą

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.30 (w tym 30 minut przerwy niewliczonej do czau pracy). Kontakt z pracodawcą telefoniczny od 7.00 do 15.00 lub CV proszę przesyłać na adres e-mail z podaniem nr ref. ELE15112 w tytule

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK - KONSTRUKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzyce

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
znajomość zagadnień certyfikacji urządzeń w obszarze CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie zawodowe. Mile widziane: uprawnienia SEP oraz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Nazwa pracodawcy: PREVAC Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Gorzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rogów

Ulica pracodawcy: Raciborska

Numer budynku pracodawcy: 61

Profil działalności pracodawcy: Produkcja instalacji i przyrządów pomiarowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015