Praca ELEKTRYK Tychy kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa utrzymania ruchu urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki i układów sterowania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 3 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagrodzenia miesięczny

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 3 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Elektryk

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Podstawy automatyki przemysłowej, znajomość zagadnień związanych z obsługą utrzymania ruchu urządzeń produkcyjnych w zakresie elektryki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Tychy

Adres pracodawcy:
Edukacji 5, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Edukacji

Numer budynku pracodawcy: 5

danePracodawcy_nrKraz: 157531

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Tychy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*