Praca ELEKTRYK/ENERGETYK Płock Usługi Elektryczne Wiesław Jabłoński

Lenartowicza 24B, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prace związane z budową sieci energetycznych napowietrznych i kablowych nN i SN, prace modernizacyjne sieci dystrybucyjnych energii elektrycznej nN i SN, wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1750,00 - do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ENERGETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. B*

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: czytanie rysunków technicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE:uprawnienia PPN/prace pod napięciem, umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym, uprawnienia do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń,wykształcenie wyższe oraz uprawnienia budowlane, uprawnienia na obsługę koparki,uprawnienia na obsługę podnośników koszowych HDS,rozszerzone kategorie prawa jazdy.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Usługi Elektryczne Wiesław Jabłoński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Lenartowicza

Numer budynku pracodawcy: 24B

Profil działalności pracodawcy:
instalatorstwo elektryczne i usługi ogólno-budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*