Praca ELEKTRYK Chojnice Polipol Meble Polska Sp. z o.o Sp. komandytowa

Zakładowa 1, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: prace elektryczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Konserwator z uprawnieniami SEP do 1 kV

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: BRAK (92.2015.MK)

Nazwa pracodawcy: Polipol Meble Polska Sp. z o.o Sp. komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: produkcja mebli

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.11.2015