Praca ELEKTRYK Brodnica "Firma Jeleniewski" - Jarosław Jeleniewski

Gajdy 1, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż i instalacja, naprawa instalacji elektrycznych, wykonywanie pomiarów, wykonywanie przeglądów technicznych, regulacja parametrów pracy urzadzeń elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 200 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 06.07.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk; min. 1 rok doświadczenia zawodowego; mile widziane uprawnienia elektryczne; mile widziana znajomość języka angielskiego.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "Firma Jeleniewski" - Jarosław Jeleniewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP, CV i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Adres strony pracodawcy: www.jeleniewski.pl

Ulica pracodawcy: Gajdy

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*