Praca ELEKTRYK - AUTOMATYK Siewierz PAKS'D SP Z O.O.

Kielecka 30, 42-470 Siewierz, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Bieżące usuwanie awarii elektrycznych pras i urządzeń.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK - AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siewierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siewierz

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu "0"

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: SEP 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność czytania schematów układów hydraulicznych i pneumatycznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność usuwania awarii pras

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku stanowisku.E-mail: rekrutacja (at) paksd.co

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: PAKS'D SP Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Siewierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siewierz

Ulica pracodawcy: Kielecka

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: produkcja części

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*