Praca ELEKTRYK ( 175 J.) Karczew SuperDrob Zakłady Drobiarsko Mięsne S.A.

ARMII KRAJOWEJ 80, 05-480 Karczew, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: brak

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK ( 175 J.)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Karczew

Zawód: elektryk budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 800 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk budowlany (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1 KV

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: SuperDrob Zakłady Drobiarsko Mięsne S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV oraz uprawnienia SEP na adres e-mail, telefonicznie w godzinach 8-15

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Karczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karczew

Ulica pracodawcy: ARMII KRAJOWEJ

Numer budynku pracodawcy: 80

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów z drobiu, przetwórstwo drobiu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk budowlany