Praca ELEKTROMONTER(NR 5057) Bydgoszcz ROBERT CISOWSKI "CIS-MAT"

Gersona 7, 85-305 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
montaż instalacji elektrycznych;miejsce pracy: Bydgoszcz + teren całego kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER(NR 5057)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne) do 1kV, podstawowa znajomość języka angielskiego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: ROBERT CISOWSKI "CIS-MAT"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Gersona 7 lok. 30, 85-305 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. 662-488-794 w godz. 8.00 - 16.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00 - 16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Gersona

Numer budynku pracodawcy: 7 lok. 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy