Praca ELEKTROMONTER Stężyca kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: 1. Montaż instalacji wewnętrznych: instalacje podtynkowe i wtynkowe, instalacje naścienne w rurach, instalacje w korytkach i podwieszane na drabinkach.2. Montaż instalacji zewnętrznych: układanie kabli w ziemi.3. Montaż rozdzielni: instalowanie tablic licznikowych i bezpiecznikowych, montaż rozdzielnic skrzynkowych, instalowanie wyłączników samoczynnych.4. Wykonywanie instalacji ochronnych.5. Montaż i demontaż instalacji kablowych i napowietrznych.6. Montaż instalacji odgromowych i uziemiających.7. Prace konserwacyjne i naprawcze.

Data publikacji: 2016-04-14

Lokalizacja: Stężyca (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Stężyca, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Montaż instalacji wewnętrznych: instalacje podtynkowe i wtynkowe, instalacje naścienne w rurach, instalacje w korytkach i podwieszane na drabinkach.2. Montaż instalacji zewnętrznych: układanie kabli w ziemi.3. Montaż rozdzielni: instalowanie tablic licznikowych i bezpiecznikowych, montaż rozdzielnic skrzynkowych, instalowanie wyłączników samoczynnych.4. Wykonywanie instalacji ochronnych.5. Montaż i demontaż instalacji kablowych i napowietrznych.6. Montaż instalacji odgromowych i uziemiających.7. Prace konserwacyjne i naprawcze.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stężyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 23.09.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
Podstawowy zakres działalności to prace elektryczno-hydrauliczne. Zakład współpracuje z PUP od grudnia 2005 r.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy