Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH KIEROWCA KAT C E Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
KIEROWANIE SAMOCHODEM, PRACA PRZY BUDOWIE I REMONTACH LINIIELEKTROENERGETYCZNYCH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH KIEROWCA KAT C E

Data zakończenia pracy: 01.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: praca na wysokości

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOC KRAWIECKA-STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY MYJNI (UZUPEŁNIENIE PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

mycie i sprzątanie samochodów
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Lubin (dolnośląskie)

STOLARZ-MEBLARZ - od 2 164 PLN

Obsługa strugów, pił rozdzielczych, wydrążarek, wykonywanie obróbki mechanicznej drewna, trasowanie i ręczna obróbka, okuwanie wyrobów stolarskich.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Rogóźno (lubelskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

program stazu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Płouszowice (lubelskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA MAGAZYNIE - do 13,4 PLN

Dźwiganie do 30kg, praca w wymuszonej pozycji ciała wymagająca pełnej sprawności fizycznej, pakowanie produktów, zbieranie zamówień.Dyspozycyjniość w godzinach 7:00-23:00, minimum 100 godzin w pełnym okresie rozliczeniowym, umowa zlecenieMiejsce pracy: Kąty Wrocławskie, Biskupice Podgórne, Nowa Wieś WrocławskaKontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty.Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (POWER) - 997,4 PLN

sprawdzanie dokumentów dostarczanych do biura pod względem formalnym i rachunkowymzapoznanie sie z rodzajami prowadzonych ewidencji księgowychwprowadzanie księgowanie w systemie księgowym Insertpełna księgowość oraz forma książki przychodó i rozchodówanaliza rozrachunkóanaliza ewidencji środków trwałych
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI - 997,4 PLN

-rekrutacja pracowników na stanowisko niższego i średniego szczebla,-redagowanie ogłoszeń o pracę,-tworzenie bazy kandydatów,-obsługa recepcji,-porzadkowanie dokumentów,-wysyłka poczty papierowej
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Niepołomice (małopolskie)

GARMAŻER - do 1 000 PLN

WYKONYWANIE WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA; ROZKŁAD CZASU PRACY: OKOŁO 30 GODZIN TYGODNIOWO RÓWNIEŻ W WOLNE DNI;
kontakt przez PUP - 2015-11-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

wg. zakresu czunnosci
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Radomsko (łódzkie)

KELNER-BARMAN - od 2 100 PLN

obsługa kelnersko-barmańska
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Krzeszów (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA - 997,4 PLN

Informowanie klientów o nowych produktach i usługach, ustalanie warunków współpracy, przyjmowanie reklamacji, przygotowywanie ofert handlowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Mielec (podkarpackie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnejobsługa poczty elektronicznejprzygotowanie drinków, deserówpodawanie posiłkówprzygotowanie sali na uroczystośćprzyjmowanie i rezerwacja pokoi hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Leszno (wielkopolskie)

INTENDENTKA - od 1 850 PLN

opracowywanie manu oraz skład jakościowy i ilościowy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Strzegowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KUCHARZ SAMODZIELNY - od 2 000 PLN

Kucharz kuchni ukraińskiej, praca w kuchni, przygotowywanie posiłków dla gości, obsługa urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Łódź (łódzkie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kikół (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wełna (wielkopolskie)

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z regulaminem organizacyjnym oraz strukturą centrum
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Piła (wielkopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestratorka medyczna
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Białystok (podlaskie)

POMOCNIK KUCHARZA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Bolków (dolnośląskie)

ROBOTNIK LEŚNY - do 1 850 PLN

Prace przy zalesianiu i ochronie lasu.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wola Uhruska (lubelskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Słubice (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY / MENEDŻER PROJEKTÓW (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

obsługa klienta,prowadzenie dokumentacji zwiazanej ze sprzedażą biletów, ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Chrzanów (małopolskie)

KUCHARZ K/M - od 17,84 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 100 PLN

montowanie systemów suchej zabudowy- scian działowych, sufitów oraz obudowy konstrukcji dachowych, wykonywanie robót malarskich, wykonywanie robót tapeciarskich, wykonywanie robót posadzkarskich, wykonywanie robót okładzinowych
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Łubienica (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych mieszkaniowych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie instalacji elektrycznych przemysłowych zgodnie z dokumentacją techniczną, usuwanie usterek/uszkodzeń, prowadzenie pras kablowych.
INVEST MAX sp. z o.o. - 2017-01-13 - Kraków (małopolskie)