Praca ELEKTROMONTER Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Montaż urządzeń elektrycznych

Data publikacji: 2016-10-04

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Data zakończenia pracy: 24.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kierunek wykształcenia: elektromonter

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

RZEŹNIK - od 2 000 PLN

produkcja wędlin
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 000 PLN

Zapoznanie z regulaminami, procedurami, przepisami bhp i p.poż. obowiązującmih w przedszkolu, pomoc nauczycielce i dzieciom w codziennych czynnościach, samoobsługowych i higienicznych, pomoc nauczycielce w przygotowaniu, organizacji oraz prowadzeniu zajęć z dziećmi, zabaw, spacerów i wycieczek, udział w dekoracji pomieszczeń przedszkola, przygotowanie pomocy do zajęć z dziećmi, towarzyszenie dzieciom podczas ich zabaw swobodnych, przekazywanie treści wychowawczych i dydaktycznych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci w przedszkolu oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu, organizacja uroczystości przedszkolnych.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 700 PLN

prace w dziale sprzedaży,kontakty z klientem,obsługa sprzedażowa i posprzedażowa
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Sochaczew (mazowieckie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

kompleksowa organizacja wycieczek i innych usług turystycznych, nawiązywanie kontaktów z klientami, przygotowywanie ofert reklamy oraz promocji firmy, obsługa sprzętu biurowego w tym komputera
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Prudnik (opolskie)

SZWACZKA - od 13 PLN

- Obsługa automatów i półautomatów do zszywana i przeszywania pasów przemysłowych. Kontrolowanie wyrobów zgodnie ze zleceniem, według ustalonych norm. Obsługa maszyn będących w ruchu - praca w pozycji stojącej. Obsługa procesu transportowego.- Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc z możliwością podpisania na kolejnej umowy. Umowy podpisywane są cyklicznie w zależności od potrzeb kadrowych pracodawcy użytkownika.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 18:00-6:00, 6:00-18:00 + soboty. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze przemysłowych maszyn do szycia (przerwa w zawodzie nie może być dłuższa niż 2 lata). Wymagana umiejętność szycia i obsługi maszyn do szycia, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, chęć do nauki.
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Katowice (śląskie)

ELEKTROMONTER SIECI ELEKTRYCZNYCH - od 12 PLN

Montaż sieci kablowych oraz napowietrznych linii
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Stare Bielice (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Chrzypsko Wielkie (wielkopolskie)

BLACHARZ - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

organizowanie sici sprzedaży, także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów, zamówienia towarowe w języku chińskim, zastępowanie innych pracowników w razie ich nieobecności lub choroby, wykonywanie prac zleconych przez zarząd
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

praca przy sadzeniu drzew, wycinka drzew
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Okalewko (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Czerwin (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Wola Rębkowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż aut
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z krajów arabskich, obsługa poczty w języku arabskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT - od 1 850 PLN

prace biurowe, pisanie pism urzędowych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Mława (mazowieckie)

OBSŁUGA LINII DO PAKOWANIA MEBLI TYPU RTA - od 2 150 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ocena jakosciowa komponentów, ocena jakościowa wyrobu gotowego, przygotowanie linii zgodnie ze schematem produkcyjnym(meble RTA to produkty meblowe spakowane w kartony do samodzielnego montażu przez klienta, wymagana wysoka jakość oraz 100% kompletacja elementów); WYMAGANIA: doswiadczenie w pracy przy produkcji mebli RTA min. 3 m-ce, znajomośc czytania schematów pakowania, doswiadczenie w kontroli jakości komponentów meblowych
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Ciasna (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

dbanie o porządek na stanowisku pracy, załadunek, rozładunek towaru, wywóz do klienta, wydanie towaru z magazynu, ważenie
kontakt przez PUP - 2017-10-05 - Opole Lubelskie (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Kielce (świętokrzyskie)

SPAWACZ METODĄ MIG/MAG - 2 200 - 4 000 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Paczków (opolskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ruda (łódzkie)

ELEKTROMONTER - 1 850 - 2 500 PLN

Budowa kompleksu biurowców B4B Bonarka, montaż tras kablowych, dociąganie oprzewodowania, okablowania, montaż gniazd i opraw (biały montaż), praca w Krakowie
ELEKTROMONTER-JAWORZNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Sprzedaż towarów w sklepie odzieżowym, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Legnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie materiałółw budowlanych, pilnowanie obiektu, segregowanie sprzętu i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Bytom (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

wystawianie i wprowadzanie faktur, kupowanie sprzetu biurowego, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wronki (wielkopolskie)

MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac montażowych systemów kablowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 040 PLN

prace pielęgnacyjne na klombach, swerach, utrzymywanie zielieni w miejscowościach w gminie, prace w obiektach użyteczności publicznej.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Tarnówka (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie arykułów gospodarstwa domowego
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

EKSPEDIENTKA - 2 100 - 2 400 PLN

Obsługa klienta. Sklep spożywczy czynny w godzianch 06:00 -20.30. Wymagane wykształcenie podstawowe oraz książeczka sanepid.
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Łódź (łódzkie)

MŁODSZY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu bieżących spraw Stanowiska ds. Funduszy Zewnętrznych lub Referatu Kultury i Spraw Społecznych
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Reguły (mazowieckie)