Praca ELEKTROMONTER, INSTALATOR, MONTER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH, TELETECHNICZNIYCH Gdańsk INFEL Maciej Gradowski

Miejsce pracy:
00-180 Gdańsk 11, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Montaż instalacji niskoprądowych, teletechnicznych, SAP, DSO, KD, LAN, CCTV, SSWiN itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca pn-pt.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER, INSTALATOR, MONTER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH, TELETECHNICZNIYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe minimum 3 miesiące. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 883 740 160.

Nazwa pracodawcy: INFEL Maciej Gradowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Okrężna 11, 83-262 Czarna Woda, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Czarna Woda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarna Woda

Ulica pracodawcy: Okrężna

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych