Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Damasławek kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: instalacja sieci elektrycznej

Data publikacji: 2016-05-13

Lokalizacja: Damasławek (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Damasławek, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Damasławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wągrowiecki

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: elektryk

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wągrowiecki

Gmina pracodawcy: Wągrowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wągrowiec

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych, prowadzenie dokumentacji , ćwiczenia ogólnousprawniające, induwidualne, bierne, czynne, czynno-bierne , ćwiczenia z elementami techniki neurorozwojowych, masaż całego ciała pobudzający, rozluźniający
kontakt przez PUP - 2017-09-05 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/2317 (S) - od 1 860 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Krasne-Lasocice (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego; prawo jazdy kat. C; zakres obowiązków: załadunek, rozładunek samochodu, zabezpieczenie toaru; miejsce pracy: kraje UE
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gliwice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Archiwizowanie dokumentów, wprowadzanie faktur, danych, przyjmowanie interesantów, pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie ofert ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA (S, 30+) - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej , utrzymanie czystości, układanie towaru, doradztwo klientowi
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Tuchów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

utrzymanie zieleni miejskiej w parku, na placach, w pasach drogowych, oczyszczanie miasta
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lubartów (lubelskie)

ZASTĘPCA MENADŻERA DS. FINANSÓW I MARKETINGU - od 5 640 PLN

Zarządzanie finansami firmy, planowanie i kontrola poszczególnych działów marketingowych, badanie i analiza rynku pod kątem marketingu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Zgierz (łódzkie)

KELNER 159 - od 2 000 PLN

obsługa klientów restauracji (wielu klinetów obcojęzycznych, wymagane języki obce)
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Żyrardów (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów pizzerii
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Puławy (lubelskie)

KSIĘGOWY(J.UKRAIŃSKI) - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Warszawa (mazowieckie)

CUKIERNIK - CIASTKARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Gorlice (małopolskie)

TECHNIK INFORMATYK (STAŻ) - 997,4 PLN

Staż-limit podstawowy. Wprowadzanie danych, prace pomocnicze informatyka
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Prace na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Koło (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 3 000 - 3 500 PLN

Praca przy czynnych urządzeniach srk. Praca w delegacji. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe - techniczne, uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B.
ZAKŁAD AUTOMATYKI I TELEKOMUNIKACJI" SPÓŁKA Z O.O. - 2016-08-11 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji, poszukiwanie nowych klientów, zamówień zwłaszcza za granicą (Wschód), dbanie o utrzymanie więzi z istniejącymi klientami firmy
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Piaseczno (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku bengalskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - od 1 100 PLN

wsparcie dla prawidlowego funkcjonowania pracy firmy, wspołtworzenie wizerunku firmy, kontakt telefonczny z kontrahentami z Bangladeszu, pomoc w opiece nad klientami chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż środków chemicznych, metkowanie towarów, dbanie o rośliny i ich ekspozycję
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, obsługa urządzeń sklepowych, rejestracja sprzedaży, obsługa terminala i kasy fiskalnej, przygotowanie towaru do psrzedaży, bezpośredniaobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami obsługi sekretariatu i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PROJEKTANT MEBLI - od 2 000 PLN

wykształcenie min. średnieobsługa komputera, osoba zarejestrowana, II profilrefundacja 30-, art. 150 f
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

utrzymanie należytej czystości, porządku pokoi, podopiecznych oraz przedmiotów znajdujących się w tych pomieszczeniach, pomoc przy karmieniu
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Kock (lubelskie)

sprzedaż materiałów budowlanych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Koło (wielkopolskie)

KUCHARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Osięciny (kujawsko-pomorskie)

OBUWNIK- WYKRAWACZ-STAŻ - 997,4 PLN

Staż w Krapkowicach
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Otmęt (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie surowców do przygotowania potraw, pomoc w przygotowaniu śniadań, przyjmowanie dostaw, dbanie o czystość.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łukęcin (zachodniopomorskie)