Praca ELEKTROMONTER - ELEKTRYK Starogard Gdański FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWO HANDLOWA "ALSAT"

83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie kabli, prowadzenie tras kablowych, wykonywanie przyłączy napowietrznych, budowa kanalizacji teletechnicznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER - ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe w zawodzie elektromonter, umiejętności, pracowitość uczciwość elastyczność. doświadczenie mile widziane.

Nazwa pracodawcy: FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWO HANDLOWA "ALSAT"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Armii Krajowej 1, 83-330 Żukowo, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Żukowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żukowo

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.11.2015