Praca ELEKTROMECHANIK ZMIANY Siemianowice Śląskie COVERIS Rigid Polska Sp. z o.o.

Budowlana 6, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
bieżące utrzymanie i przygotowanie maszyn i urzadzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia elektrycznego i technicznego, dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę występujących awarii, obsługa urządzeń chlodniczych i dzwignicowych, spawanie, inne czynności związane z ciągłością produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 800 - 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
3 zmiany albo 4 brygady, w soboty i niedziele też 3 zmiany albo 4 brygady

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK ZMIANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siemianowice Śląskie

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Zawód: pozostali elektromechanicy i elektromonterzy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 800 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia do obsługi urządzeń elektro - energetycznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość zagadnień związanych z instalacją

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: praktyczna obsługa wózka widłowego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie w służbach utrzymania ruchu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: konserwacja maszyn

Nazwa pracodawcy: COVERIS Rigid Polska Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail - pon - pt , Termin: cv zostawic na portierni w siedzibie firmy, Godziny : cv zostawic na portierni w siedzibie firmy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Siemianowice Śląskie

Gmina pracodawcy: Siemianowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siemianowice Śląskie

Adres strony pracodawcy: www.paccor.pl www.paccor.com

Ulica pracodawcy: Budowlana

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali elektromechanicy i elektromonterzy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.02.2016