Praca ELEKTROMECHANIK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH Zamłynie Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "ARTEX" Artur Krawczyk

Miejsce pracy:
42-134 Zamłynie 51, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Montaż instalacji elektrycznych i hydraulicznych, naprawa urządzeń chłodniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamłynie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wręczyca Wielka

Zawód: elektromechanik urządzeń chłodniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 11.08.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik urządzeń chłodniczych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia elektryka do 1 KW

Nazwa pracodawcy:
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "ARTEX" Artur Krawczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Wręczyca Wielka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamłynie

Numer budynku pracodawcy: 51

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik urządzeń chłodniczych