Praca ELEKTROMECHANIK Skarszewy RVW Group Ryszard Von Wysocki

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Elektromechanik

Data publikacji: 2016-09-16

Lokalizacja: Skarszewy (pomorskie)

Pracodawca: RVW Group Ryszard Von Wysocki

Piaskowa 3/2, 83-250 Skarszewy, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarszewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarszewy

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: RVW Group Ryszard Von Wysocki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Skarszewy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarszewy

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. ANALIZY I MARKETINGU - od 2 000 PLN

- poszukiwanie i opracowanie informacji na temat rynku części samochodowych,- praca z kontrahentami na rynku ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kokoszkowy (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 3 238 PLN

Naprawy bieżące samochodów ciężarowych
TRANS-LOGISTYKA Olga Juchniewicz sp.k. - 2017-03-15 - Słubice (lubuskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

Przyjęcie i wydanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych, kompletowanie wysyłek, załadunek i rozładunek dostaw, dbanie o porządek i czystość w magazynie.
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY/MONTAŻYSTA - od 2 800 PLN

Czynny udział w procesie produkcji oraz montażu mebli
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Skarszewy (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 950 PLN

Przygotowanie posiłków śniadania, obiady i kolacje
Dom św. Elżbiety Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety - 2016-02-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

- obsługa klientów,- prace biurowe.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "HADM" MIECZYSŁAW GRAMATOWSKI - 2016-05-10 - Rokocin (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, zamawianie towaru i jego ekspozycja, utrzymanie ładu i porządku w sklepie i jego obrębie
PPUH "ALEX 2" Szyca Robert - 2016-04-13 - Szteklin (pomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac w zakresie nasiennictwa szkółkarstwa, prac związanych z hodowlą lasu, konserwacją maszyn. Praca na terenie Nadleśnictwa Kaliska.
Zakład Usług Leśnych Bartosz Barłóg - 2016-03-25 - Kaliska (pomorskie)

MŁODSZY REFERENT PRZY KONSERWATORZE ZABYTKÓW POWIATU STAROGARDZKIEGO - 997,4 PLN

przygotowywanie pism urzędowych i projektów decyzji administracyjnych, prowadznie prostych spraw administracyjnych, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

prace przy montażu i naprawie zabudów - elektryki
AMP-NADWOZIA Auto Moto Projekt - 2016-09-19 - Pabierowice (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
SINJA Firma Handlowo-Usługowa Jerzy Czekaj - 2016-03-11 - Rzeszów (podkarpackie)

Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakładzieprodukcyjnym. Bieżące wsparcie działu produkcyjnego, prowadzenieregularnych przeglądów i prac konserwacyjnych
ARO TUBI COMPONENTS POLAND sp.zo.o. - 2017-05-24 - Schodnia (opolskie)

POZOSTALI BETONIARZE, BETONIARZE ZBROJARZE I POKREWNI - 997,4 PLN

-pomoc w robieniu zaprawy,-robienie pomiarów,-kopanie ławy,-montaż paneli.
kontakt przez PUP - 2017-08-23 - Pazda (pomorskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

-obsługa klienta na sali sprzedaży-obsługa kasy fiskalnej, terminala, kart płatniczych, systemu "SUBIEKT"- ekspozycja towaru na półkach- dbałość o salę sprzedaży- prace porządkowe na terenie sklepu i zaplecza
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 3 000 PLN

elektromechanik
BRUYNZEEL PLASTICS POLSKA Sp. z o. o. - 2017-07-04 - Końskie (świętokrzyskie)

HANDLOWIEC PROJEKTANT USŁUG MAŁEJ POLIGRAFII - od 2 700 PLN

- pozyskiwanie oraz obsług klienta B2B,- budowanie i utrzymanie trwałych relacji z Klientem,- koordynacja zamówień usługowych,- obsługa małej poligrafii (bindowanie, laminowanie, oprawianie prac itp.)- projektowanie graficzne oraz wydruk materiałów (wizytówek, zaproszeń, plakatów, ulotek itp.)- przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i wewnetrznych procedur,- dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-09-29 - Starogard Gdański (pomorskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 470 PLN

Pakowanie, etykietowanie, kontrola procesu produkcji wyrobów gotowych.
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "AB" UNI SERVIS MIROSŁAW STOSIK - 2016-09-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 700 PLN

Naprawa urzadzeń elektromechanicznych, dozór.
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SP. Z O.O. - 2017-06-01 - Jasło (podkarpackie)

MALARZ - od 2 600 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
PUH Filar Tomasz Pelowski - 2017-05-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

obsługa programu sprzedażowego "Falcon", nauka dobierania części wg katalogów do poszczególnych marek samochodów
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Starogard Gdański (pomorskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży, rozkładanie podbudów, zamulanie, porządki, itp.
WNORTEX Dominik Wnorowski - 2017-03-02 - Owidz (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej.
Usługowy Zakład Robót Ziemnych Leszek Warczak - 2016-05-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

nadzór na dokumentacją techniczną, prowadzenie rejestru rewizji i zmian, prowadzenie harmonogramu prac działu konstrukcyjnego, wydawanie dokumentacji technicznej na produkcję
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Pinczyn (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 000 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem
Transport Ciężarowy Janusz Dytmer - 2016-07-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 500 PLN

Zapewnienie ciągłości pracy wydziałów produkcyjnych i pomocniczych w zakresie instalacji elektrycznych i systemów automatyki
NESTLE POLSKA S.A. ODDZIAŁ W KARGOWEJ - 2016-11-28 - Kargowa (lubuskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 250 PLN

Wymagania: terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych, obsługiwanie maszyn i urządzeń pomocniczych, nadzór nad jakością finalną produktu, pakowanie wyrobów gotowych, przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy.Wynagrodzenie okres próbny od 2250 zł, umowa na czas określony od 2450 zł.[Godzina zakończenia pracy] : 14:00Kontakt: tel 612254501, e-mail: a.zbikowska (at) perfexim.eu
PPUH PERFEXIM LTD SP. Z O. O. SP. K. - 2017-07-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-11-02 - Starogard Gdański (pomorskie)

Wybierz miejscowość