Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Gniezno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Sobieskiego 20, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy: wykonywanie instalacji elektrycznego ogrzewania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Zakrzewo (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 000 PLN

Korespondencja w języku angielskim i arabskim. Organizacja i administracja biurem, tłumaczenie dokumentów. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i arabskiego. Wykształcenie wyższe - administracja. Doświadczenie zawodowe 3 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ząbki (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

pomoc przy wyszukiwaniu i obsłudze kontrahentów z Korei, podtrzymywanie kontaktów handlowych, ustalanie warunków umów, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodni9e z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Żywiec (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jarosław (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Szerzawy (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 080 PLN

spawanie elementów stalowych, montaż silosów, obsługa przecinarki plazmowej sterowanej numerycznie, obsługa wykrawarki sterowanej numerycznie
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Józefin (lubelskie)

SPECJALISTA DS WERYFIKACJI OPROGRAMOWANIA - od 11 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - planowanie, opracowywanie i wykonywanie testów funkcjonalnych stacji bazowej technologii 5G,- koordynowanie działań w ramach przypisanego obszaru funkcjonalnego,- pogłębianie wiedzy specjalistycznej w zakresie przypisanego obszaru funkcjonalnego,- szkolenie pozostałych pracowników z zakresu swojego przypisanego obszaru funkcjonalnego,- rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu przypisanego obszaru funkcjonalengo,- uczestnictwo w przeglądach technicznych projektów Kandydat musi posiadać wiedzę na temat siei telekomunikacyjnych, wiedzę na temat protokołów telekomunikacyjnych, ukończone szkole z zakresu GSM BSS, oraz GPRS PCU: 2 G Switching Core network Operation and Mainteinance, BASe Station Subsystem Integration, Ipso Platform, Wirless WCDMA CS Engineed,[Godzina zakończenia pracy] : 17:00[Praca na czas określony] : OD 12.12.2016 - 11.12.2017Umowa na czas nieokreślony, jedna zmiana
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR WYTŁACZARKI - od 3 PLN

obsluga wtłaczarki PCV i PP
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK ELEWACJI - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

TAPICER (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Nauka zszywania elementów z tkanin na maszynie i inne
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK CYFROWYCH PROJEKTÓW - od 1 850 PLN

wydruk projektów
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gościno (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

sporządznie kserokopii, odpisów dokumentów, zszywanie akt, podkładanie i wszywanie zwrotnych potwierdzeń odbioru akt, opisywanie okładek akt, obsługa posiedzeń, obsługa komputerowego systemu informacji prawnej.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Sandomierz (świętokrzyskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności: administracyjnych, kadrowych oraz finansowo-księgowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

STAŻ/RPO/- POKOJOWA - 997,4 PLN

utzrymanie czystości w pokojach hotelowych, pomieszczeniach ogólno dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

utrzymanie porzadku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokoł budynku
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Łucka (lubelskie)

PAKOWACZKA - od 2 000 PLN

Praca fizyczna - pakowanie małych przedmiotów wymagająca cierpliwości i zdolności amnulanych
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Łódź (łódzkie)

MALARZ- ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Brok (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji, przyjmowanie interesantów, przygotowywanie pism, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, z doświadczeniem 3 lata,wykopy łopatą przy budowie kanalizacji oraz układanie rur wodno-kanalizacyjnych ( sieci zewnętrzne) . Delegacje- woj. wielkopolskie i dolnośląskie.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Czekanów (wielkopolskie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGUJĄCY SKLEP INTERNETOWY - od 2 057,97 PLN

obsługa sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Przesadzanie drzewek, pielegnacja roślin, odchwaszczanie i inne prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Paczków (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Rzekuń (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 750 PLN

pomoc przy układaniu i sortowaniu drewna, prace porządkowe na stanowisku pracy, odbiór drewna po cieciu na pile tarczowej, wiercenie otworów do kołkowania, praca na niektórych maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Grzybno (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR LINII ROZLEWNICZEJ - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn przy produkcji
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 670 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kobylniki (wielkopolskie)