Praca ASYSTENT DS. ZAPASÓW Leszno Tesco Polska Sp. z o. o.

Poznańska 3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wprowadzaniu danych do systemu Gold zgodnie z obowiązującym harmonogramem w celuwygenerowanie prawidłowych zamówień pozwalających na utrzymanie właściwej dostępności produktóww sklepie. Przyjmowanie dostaw, sortowanie, składowanie i przemieszczaniu towaru w magazynie orazzapewnienie właściwej rotacji produktów w magazynie i chłodni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 015 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. ZAPASÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leszno

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 015 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: operator wózka widłowego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, zaangażowanie w pracę

Nazwa pracodawcy: Tesco Polska Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, zgłoszenie można również wypełnić poprzez formularz on-line na stronie www.kariera.tesco.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: -, Godziny : -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier