Praca ELEKTROMECHANIK Gnojnik ZYGSZYM SP.Z O.O

Miejsce pracy:
- 528, 32-864 Gnojnik, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Naprawa Instalacji elektrycznej pojazdów, sprawdzanie i naprawa tachografów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gnojnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gnojnik

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromechanik pojazdów samochodowych*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie

Nazwa pracodawcy: ZYGSZYM SP.Z O.O

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Gnojnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gnojnik

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 528

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*