Praca ELEKTROMECHANIK Ciechanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ciechanowski

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ciechanowski

Gmina pracodawcy: Ciechanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechanów

Ulica pracodawcy: Sygietyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.03.2016

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie terenów spółdzielni, klatek schodowych, mycie klatek schodowych i okien, zbieranie smieci z trawników, porządkowanie terenów zielonych, sprzatanie piwnic, usuwanie sniegu.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Pomoc w wykonywaniu usług kosmetycznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zamość (lubelskie)

SPEDYTOR - od 1 750 PLN

prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, szukanie ładunków na giełdzie, nadzór nad flotą
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

analizowanie potrzeb Klienta, prezentacja przygotowanych ofert
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zawiercie (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, remontowe, melioracyjne, pielęgnacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Bytom Odrzański (lubuskie)

REFERENT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Świdnica (dolnośląskie)

wykonywanie prac biurowych, uzupełnianie dokumentów, prowadzenie dziennika korespondencji, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

PSYCHOLOG - do 100 PLN

porady psychologa pacjentom w ich domu
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Drezdenko (lubuskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY / KIEROWCA C/E - od 1 850 PLN

wykształcenie średnie techniczne - mechaniczne, doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C/E
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

STARSZY MENEDŻER DS. OPTYMALIZACJI I USPRAWNIANIA SYSTEMÓW - od 20 000 PLN

odpowiedzialność za zarządzanie procesem usprawniającym i optymalizującym (kompleksowo), utworzenie zespołu ok 20 analityków i konsultantów ds. usprawniania i optymalizacji procesów, aktywne wspieranie partnerów biznesowych z całego swiata w celu wdrażania i kontroli nad zmianami biznesowymi oraz strategią firmy, zapewnienie bieżącego doskonalenia oraz aktywne sprawdzanie jakości usprawnionych procesów, skupienie się na kliencie wewnętrznym (między innymi dbałość o optymalizację doświadczenia klienta w całościowym procesie usprawniania), odpowiedzialność za globalny projekt usprawniający będący częścią reorganizacji biznesowej, praca zgodnie z harmonogramem oraz kontrola nad faktycznym przebiegiem projektu, przewidywanie ryzyka oraz budowanie strategii jego zminimalizowania, przygotowywanie raportów według określonych ram czasowych dotyczących aktualnego statusu procesów, ryzyka, ewentuaknych problemów, budowanie oraz utrzymanie relacji z klientami wewnętrznymi poprzez ciągłe dostarczanie usług konsultingowych oraz najbardziej korzystnych rozwiązań.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Kraków (małopolskie)

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

PAKOWCZKA/PAKOWACZ - od 2 200 PLN

Praca fizyczna przy blistrowaniu, liczarce, naważaniu surowców, pakowanie ręczne i przy maszynach w kartoniki, słoiki, kartony. Pracodawca od września 2016 planuje przeniesienie zakładu pracy na teren Pruszkowa.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Milanówek (mazowieckie)

Prace porządkowe oraz drobne remonty.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Ostrowite (wielkopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Dębowiec (wielkopolskie)

FRYZJER M/K (J.ANGIELSKI) - od 1 387,5 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

dobieranie, odbieranie materiałów, wiercenie, frezowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Strzeszewo (mazowieckie)

GRAFIK/PROGRAMISTA - 997,4 PLN

Optymalizacja stron www
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów

KUCHARZ - do 1 750 PLN

przygotowywanie potraw, wybór naczyń do podawania dań,racjonalne zarządzanie powierzonymi składnikami
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wykładanie towaru, obsługa klienta w zakresie sprzedaży i informacji o towarach.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gryfino (zachodniopomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Pajęczno (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I ROZLICZEŃ - od 1 850 PLN

Sprzedaż, Prace rozliczeniowe w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Czaniec (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa, przyjmowanie i wyeksponowanie towaru, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Wieluń (łódzkie)

MECHANIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Warszawa (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

specjalista do spraw handlu i transportu
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Poniatowa (lubelskie)

KELNER X1 - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)