Praca ELEKRONIK - PRACOWNIK SERWISU Mianowice Mechanika Precyzyjna Piotr Rogowski

Miejsce pracy:
63-600 Mianowice 5d, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
naprawa, legalizacja, wymiana części zmiennych do tachografów cyfrowych i analogowych, montaż, naprawa, strojenie radia CB.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKRONIK - PRACOWNIK SERWISU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mianowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Mechanika Precyzyjna Piotr Rogowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na e-mail:tachografykepno (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mianowice

Numer budynku pracodawcy: 5d

Profil działalności pracodawcy: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn do wiercenia, rozkroju płyt oraz CNC. Wymagane doświadczenie. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
"IDŹCZAK-MEBLE" Firma P-H-U Roman Idźczak - 2016-01-21 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami ( branża meblowa), obsługa klienta, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka obcego.
"CHOJMEX" Moś Roman - 2016-01-27 - Chojęcin (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Rozprowadzanie instalacji sanitarnych i CO
PROJEKTOBUD Połomski Andrzej w Kępnie - 2016-07-08 - Myjomice (wielkopolskie)

POMOCNIK MONTERA - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac manualnych związanych z montażem wkładów w zabudowie kaflowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Brzezie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów sklepu spożywczego, stoisko mięsne i warzywne, obsługa kasy fisklnej.
"DELIKATESY" Bystra Janina i Zygmunt Spółka Jawna - 2017-01-02 - Kępno (wielkopolskie)

BRYGADZISTA - 1727 - 3 000 - 4 000 PLN

Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnychOrganizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,Zarządzanie czasem pracy podległych pracownikówOdpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań;Nadzór nad realizacją celów produkcyjnych na zmianie, przez motywowanie podległego personelu do wysoko wydajnej pracy oraz pracy zespołowej;Codzienne planowanie pracy w celu terminowej realizacji zadań;Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego;Wdrażanie nowych pracowników na stanowiska pracy;Nadzór nad utrzymaniem dyscypliny i przestrzeganiem zasad BHP przez podległych pracowników nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników oraz szkolenie i wdrażanie nowo zatrudnionychUdział we wdrażaniu innowacji oraz usprawnień;
INTOP Sp.zo.o. - 2016-11-18 - Rychtal (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Umiejętność obijania mebli materiałem tapicerskim, umiejętność montażu, wymiany i naprawy obić tapicerskich, odpowiednia kondycja fizyczna do przenoszenia gotowych elementów mebli na magazyn. Wymagane 1,5 miesięczne doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Bralin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - TŁUMACZ DO SPRAW KOORDYNACYJNO ADMINISTRACYJNO ZWIĄZANYCH Z DOKUMENTACJĄ PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH - 1676 - 2 000 - 2 500 PLN

-tłumaczenie korespondencji od klienta, podwykonawców i dostawców,-tłumaczenie kontraktów, dokumentacji technicznej i komercyjnej-tłumaczenie dokumentacji BHP,-tłumaczenie protokołów ze spotkań,-podstawowe prace administracyjno-biurowe,-wsparcie działu jakości ( kontrole spawania, malowania i dokumentacji jakościowej)
INTOP Sp.zo.o. - 2015-12-18 - Rychtal (wielkopolskie)

MURARZ/POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac remontowo-budowlanych. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Kępno (wielkopolskie)

Produkcja mebli tapicerowanych
NEBAY BERHE INTERLOCK MEBLE - 2016-05-24 - Perzów (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów w hurtowni artykułów spożywczych, obsługa stanów magazynowych.
P.H. "ALFA" Hurtownia Artykułów Spożywczych - 2016-10-17 - Kępno (wielkopolskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości. Wynagrodzenie do uzgodnienia, uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia.
IDŹCZAK-MEBLE Firma PHU Roman Idźczak - 2016-10-05 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich
STUDIO FAN KŁODNICKA ANETA - 2016-12-21 - Bralin (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER - 1 850 - 2 000 PLN

Przewóz towarów w transporcie krajowym - powiat kępiński i okolice (przetwórstwo rybne oraz artykuły spożywcze) ; obsługa stanów magazynowych
F.H.U. J & J Garsztkowiak Jan - 2016-07-19 - Jankowy (wielkopolskie)

ROZBIERACZ/WYKRAWACZ - od 1 750 PLN

Rozbiórka, porcjowanie drobiu.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Kępno (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 3 500 PLN

szycie elementów materiałów tapicerskich
DELUXE MEBLE Ajmal Shazaddha - 2017-01-05 - Perzów (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji mebli
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Mroczeń (wielkopolskie)

PIEKARZ - 3 000 - 3 200 PLN

Wypiek pieczywa.
PPH "KROMEX" Adam Krupa - 2016-02-08 - Kępno (wielkopolskie)

PROGRAMISTA WYPALARKI 3D - od 1 750 PLN

Obsługa wypalarki 3D, obsługa programu AutoCad
PONER Sp. z o.o. - 2015-11-05 - Mianowice (wielkopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 1753 - 3 000 - 4 000 PLN

Kontrola jakości w toku produkcji NDT wykonywania robót spawalniczych.Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań.Ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych.Opracowywanie dokumentacji jakościowej dla klienta, nadzorowanie reklamacji.Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej do odbiorów Klienta oraz UDT. Uczestniczenie w odbiorach częściowych robót pod dany projekt.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Rychtal (wielkopolskie)

BRYGADZISTA - 3 000 - 4 000 PLN

Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych; organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu; zarządzanie czasem pracy podległych pracowników; odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań; nadzór nad realizacją celów produkcyjnych na zmianie, przez motywowanie podległego personelu do wysoko wydajnej pracy oraz pracy zespołowej; codzienne planowanie pracy w celu terminowej realizacji zadań; nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego; wdrażanie nowych pracowników na stanowiska pracy; nadzór nad utrzymaniem dyscypliny i przestrzeganiem zasad BHP przez podległych pracowników, nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników oraz szkolenie i wdrażanie nowo zatrudnionych; udział we wdrażaniu innowacji oraz usprawnień. Wymagana bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; wymagana wiedza z zakresu procesów produkcyjnych (spawanie, obróbka skrawaniem, cięcie mechaniczne, cięcie tlenem). Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office oraz graficznych: Autocad, Inventor. Dodatkowy atut to znajomość języków obcych (niemiecki lub angielski)
INTOP Sp. z o.o. - 2016-10-25 - Rychtal (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 700 PLN

Rejestrowanie pacjentów, wypełnianie kart, wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 300 PLN

Obsługa stanów magazynowych - przyjęcie i wydawanie towaru z magazynu. Mile widziane uprawnienie na obsługę wózka widłowego.
PPUH PROPAK SC - 2016-08-16 - Krążkowy (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY/ TECHNOLOG - od 1 850 PLN

Wymagana znajomość branży metalowej oraz półroczne doświadczenie w dziale zamówień, sprzedaży lub magazynowania stali (branża metalowa).Nadzór nad procesem produkcji, kontrola jakości technologii produkcji, znajomość rysunku technicznego -konstrukcje metalowe.
Zakład PPUH STALMARK Marek Gierak - 2016-07-20 - Grębanin (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

Wykonawstwo i montaż instalacji elektrycznych, wymiana elementów instalacji.
Zakład Usługowo-Handlowy "TELEKTRAM" Adam Malcher - 2015-12-02 - Mroczeń (wielkopolskie)

PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO - od 2 000 PLN

Pracownik biurowy ze znajomością obsługi sklepu internetowego.
"KARIAN " Sp.j. Jan, Bożena, Andrzej Karwan - 2017-01-09 - Chojęcin (wielkopolskie)

OSOBA DO PAKOWANIA MEBLI 1419/16 - od 1 850 PLN

osoba do pakowania mebli
ZPHU "ELTAP" Leszek Dworak - 2016-09-20 - Mroczeń (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Obsługa paczkarki do złomu, segregacja złomu.
PHU GOLMEX 1 ŁUKASZ BEDNARA - 2016-10-20 - Gola (wielkopolskie)