Praca EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) Mogilno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: praca zwiazana z w/w stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mogilno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mogileński

Zawód: ekspozytor towarów (merchandiser)

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Obr. Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: mogileński

Gmina pracodawcy: Mogilno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogilno

Ulica pracodawcy: Obr. Mogilna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspozytor towarów (merchandiser)

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

CYKLINIARZ - od 2 200 PLN

cyklinowanie, lakierowanie, układanie podłóg
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kartuzy (pomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 000 PLN

Sprzedawca w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Przeźmierowo (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Rejestracja pacjentów, wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych: hydroterapia, krioterapia, ultradźwięki, laseroterapia.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

opisywanie i dekretacja dowodów księgowych, prowadzenie rejestru zamówień publicznych, wykonywanie innych zleceń Dyrektora
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Krapkowice (opolskie)

ASYSTENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Asystentka biura obsługi nieruchomości i kredytów. Obsługa Klienta. Tworzenie bazy Klientów. Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK MEDYCZNY - SERWISANT SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO ORAZ MEDYCZNEGO - od 1 000 PLN

Serwisowanie sprzętów informatycznych i medycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Rąbino (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DS PORZĄDKOWYCH - od 1 850 PLN

układanie i sortowanie materiałów na placu, w sklepie i w magazynie, obsługa komputera, klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kłodawa (wielkopolskie)

MASAŻYSTA - od 2 000 PLN

Wykonywanie masażu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Grójec (mazowieckie)

SEKRETARKA ST(POWER) - 997,4 PLN

bieżąca obsługa sekretariatuwłaściwa obsługa pracownikówkontrola, segregowanie i rejestracja pismprzyjmowanie i nadawanie praesyłekprzepisywanie pism
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

STARSZY DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 5 400 PLN

Kierowanie innymi pracownikami i ich pracą, delegowanie zadań i ocena poprawności ich wykonania, obsługa klientów rosyjsko i ukraińskojęzycznych, obowiązki związane z call center, a także wspieranie kierownika
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

spotkania z klientami pochodzenia chińskiego lub wietnamskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

staż 1) Opole, ul. Chabrów 117 godziny pracy:8-15.35 lub 12-19.35 sob 8-15.35, lub 2)Borki, Elektrowniana 24 w godzinach 7-14.35 lub 12-19.35 sobota wolna
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Brzezie (opolskie)

OPERATOR MASZYN - 2 300 - 2 900 PLN

Prace pomocnicze na produkcji, czyszczenie maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTARCYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik administarcyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Korsze (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla bezrobotnych.Zapoznanie się z działalnością sklepu. Nauka pracy na kasie fiskalnej. Sprzedaż przez terminal. Zapoznanie ze sprzedażą franczyzową. Nauka Programu SAFO. Sprzedaż bezpośrenia. Prace porządkowe. Wypełnianie dokumentów np. faktur.Staż EFS POWER dla osób do 30r.ż. lub RPOWD dla osób od 3 r.ż.Wymagania: podstawy obsługi komputera, predyspozycje do pracy z klientem - otwartość, zainteresowanie modą.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Strzelin (dolnośląskie)

PŁYTKARZ - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Czarna Wieś (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

sorzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Kraśnik (lubelskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - do 1 750 PLN

zakładanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Helenowo Stare (mazowieckie)

DJ - TECHNIK MUZYCZNY (D) - od 1 850 PLN

oprawa muzyczna imprez tanecznych, konserwacja i dbałość o sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy, uczestnictwo w planowaniu kalendarza imprez i wydarzeń w klubie
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

kurs Francja Polska
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Zambrów (podlaskie)

POMOCNIK POLOWY - od 1 850 PLN

prace pielęgnacyjne w gospodarstwie kwiaciarskim, sadzenie, przycinanie roślin, pieleniek, podlewanie, zbiór, przygotowanie do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jawczyce (mazowieckie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

Szycie na maszynie overlok.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

KELNER - od 1 900 PLN

Obsługa i podawanie posiłków gościom restauracji
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Gdańsk (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie różnego rodzaju potraw z zastosowaniem maszyn i urządzeń znajdujących się w zakładzie gastronomicznym
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Trzcińsko-Zdrój (zachodniopomorskie)