Praca EKSPERT BANKOWY Kłodzko TAX CARE SPÓŁKA AKCYJNA

Armii Krajowej 18, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Utrzymanie dobrych relacji z klientem,doradztwo w zakresie inwestycji oraz kredytów.Łatwość nawiązywania kontaktów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 800 PLN

Nazwa stanowiska: EKSPERT BANKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodzko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: specjalista bankowości

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: TAX CARE SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Adres pracodawcy:
00-023 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Profil działalności pracodawcy:
PROWADZONE DZIAŁALNOŚCI WG. PKD Kod PKDNazwaPrzeważające PKD6920ZDZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWEDZIAŁALNOŚĆ PRZEWAŻAJĄCA6399ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA6499ZPOZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH6619ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH6629ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE6910ZDZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA7022ZPOZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA7490ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA8219ZWYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA8299ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista bankowości

Podobne oferty pracy

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 15 PLN

wykonywanie zbrojenia, szalowanie
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "CAKO" Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 900 PLN

prace ziemne, wykopy, pryzmowanie ziemi i podobnych materiałów
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wambierzyce (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych
Firma Handlowo Usługowa "LIDO" Mariusz Ciesielski - 2016-04-19 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

serwowanie posiłków, ciepłych napoi drinków w restauracji, dbałość o porządek Sali konsumpcyjnej, prowadzenie magazynu gastronomicznego restauracji
KURORTY MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-26 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

MONTER PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 11,02 PLN

Montaż podzespołów.pakowanie gotowych wyrobów, osługa maszyn produkcyjnych.
"TRENKWALDER & PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-04 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

szlifowanie, pakowanie gotowych wyrobów
ManpowerGroup Sp. z o.o. - 2016-06-10 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - 2 000 - 3 000 PLN

realizowanie założeń strategii firmy w zakresie zakupów,dokonywanie zakupów na podstawie zgłaszanego zapotrzebowania, rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi dostawcami-monitowanie i prowadzenie działań zapewniających terminową realizację dostaw, praca w międzynarodowym zespole, współpraca z wieloma funkcjami w firmie, kreowanie pozytywnego wizerunku firmymile widziana znajomość SAP, mile widziana znajomość drugiego języka obcego, znajomosć programu Excel
GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. - 2015-12-16 - Kłodzko (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, rozliczanie rachunków, udzielanie informacji o pobycie hotelowym
HOTEL SPA Dr Irena Eris POLANICA ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-16 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Stylizacja fryzur.Fryzjesrtwo
Zakład Kosmetyczno-Fryzjerski - 2016-01-05 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

rozpakowywanie towaru z samochodu, metkowanie, dzielenie towaru na poszczególne punkty, wykładanie towaru na sklepy
"OMEGA" S.C. MONIKA ŻYTNICKA MARIUSZ PACHUTA - 2016-08-10 - Boguszyn (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 1 850 - 4 000 PLN

przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, analiza informacji rynkowej,utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
ZPAS-NET Sp. z o.o. - 2016-02-25 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - 2 000 - 2 500 PLN

prowadzenie zajęć edukacyjno wychowawczych; - codzienna opieka nad dziećmi; prowadzenie dokumentacji nauczyciela
Zespół Szkół Społecznych w Kudowie Zdr. - 2016-01-27 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER / KA - od 1 850 PLN

Nakrywanie stołów, mycie naczyń, sztućców po posiłkach, zamiatanie sali, mycie sali konsumpcyjnej, serwowanie potraw i napojów.
Centrum Usług Turystycznych Podróże Marzeń Barbara Jaśnikowska - właściciel - 2016-03-10 - Międzygórze (dolnośląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie obiektu, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń biurowo-socjalnych itp. Doświadczenie mile widziane
KODAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-02 - Kłodzko (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - do 1 750 PLN

Nauczanie przedmiotu - zajęcia techniczne. Ukończone studia w zakresie resocjalizacji lub socjoterapii oraz przygotowanie pedagogiczne. Dokumenty wymagane przez pracodawcę w trakcie rekrutacji: CV+list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
ZESPÓŁ PLACÓWEK SOCJOTERAPEUTYCZNYCH w Kłodzku - 2016-06-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

MECHANIK - od 1 900 PLN

obsługa maszyn zapałczanych
EUROMATCH Spółka z o.o. Bystrzyca Kłodzka - 2015-12-17 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjecie towaru, układanie towarów na półkach, sprzedaz towarów, utrzymanie stanowiska w czystości
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TURYSTYCZNYCH "KOPALNIA WĘGLA" BARBARA KORBAS - 2016-05-19 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRAWNIK W KANCELARII - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

obsługa klientów na sali, wydawanie posiłków
"ARATEUSZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-06 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - 2 200 - 2 500 PLN

gotowanie, smażenie,pieczenie dań wydawanych z kuchni, nakładanie natalerze,robienie i doprawianie surówek,dbanie o czystość,dbanie o towar itp...
BAR "KOLOROWA" Maria Pogoda - 2016-10-18 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków i dań z tradycyjnej kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Karłów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MATERIAŁOWYCH - 2 700 - 3 000 PLN

Zapewnienie ciągłości dostaw detali do produkcji poprzez zakupmateriałów i części od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych -Kontrola zapasów i dążenie do wyznaczonych celów działu. - Planowaniezaopatrzenia materiałowego dla grupy wyrobów - Zapewnienieodpowiedniego poziomu zapasu części/surowców - Monitorowaniezdolności produkcyjnych, - Współpraca z kierownikami wydziałów wrealizacji zadań produkcyjnych - Utrzymanie i rozwój systemu planowania zaopatrzenia - Kontakt zdostawcami zewnętrznymi. Umiejętności i uprawnienia: -Wykształcenie wyższe, -Komunikatywna znajomość języka angielskiego, -Umiejętność pracyw zespole, -Umiejętności negocjacyjne, -Zdolność myślenia analitycznego,Dodatkowe wymagania: -Znajomość drugiego języka obcego bedzie dodatkowym atutem, -Znajomość systemu SAPbędzie dodatkowym atutem.Języki obce: angielski(biegły)
GE POWER CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. - 2016-03-15 - Kłodzko (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

transport towarów na terenie UE,prowadzenie dokumentacji
PIOMAR-TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE PIOTR SIERECHAN - 2016-10-11 - Międzylesie (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed