Praca EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ Dzierżążno Małe kontakt przez PUP

Dzierżążno Małe, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
organizacja wysyłki towaru do nabywcy; kompletowanie i przygotowywanie produktów zamówionych internetowo

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżążno Małe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: czarnkowsko-trzcianecki

Zawód: ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Przemysłowa 2a, 64-700 Czarnków, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: czarnkowsko-trzcianecki

Gmina pracodawcy: Czarnków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarnków

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej