Praca EKSPEDIENTKA Brzeziny kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzeziny, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Oferta dla osób do 30 roku życia, Sprzedaż wyrobów cukierniczych, obsługa klientów, dbanie o miejsce pracy, obsługa kasy fiskalnej. 1 osoba bedzie pracować w cukierni przy ul. Nawrot 18/20, druga przy ul. Kurczaki 50.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeziny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książeczka zdrowia, minimum sanitarne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI SANITARNO- GRZEWCZYCH - od 2 000 PLN

Montaż instalacjii sanitarniej i grzewczej wewnętrznej i zewnętrznej, obsługa elektronarzędzi, wykształcenie zawodowe , doświadczenie od 1-2 lat.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Mikstat (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA, ART. 150F - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Jabłonowo (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 12 PLN

- przygotowywanie produktów np. sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń;- sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;- prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;- utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;-prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji.[Godzina zakończenia pracy] : 00:00[Praca na czas określony] : 17.04.2016-17.04.2019[System czasu pracy] : RÓWNOWAŻNY SYSTEM CZASU PRACY,ZMIENNE GODZINY PRAC.wynagrodzenie godzinowe 12 zł/godzinę - nie mniej niż 2000 zł miesięcznie
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientow.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Nowe Sioło (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 350 PLN

OBSŁUGA PROGRAMU KOMPUTEROWEGO DO DIAGNOSTYKI USTEREK, NAPRAWA SILNIKÓW SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH, KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W ZAKRESIE ELEKTRYKI I ELEKTROMECHANIKI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO, OBSŁUGA KOMPUTERA, ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE E-1 DO 1KV, PRAWO JAZDY KAT. B, DOSWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 3 LATA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO LUB JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA REF 30- - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, prowadzenie biura, redagoranie i archiwizacja pism, obsługa programu sprzedażowego.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kraków (małopolskie)

OGRODNIK - SP. DS. MASZYN - od 1 850 PLN

obsługa narzędzi i maszyn ogrodniczych typu kosiarka, kosa spalinowa, wertykulator, maszyna do cięcia żywopłotu, wiertnica glebowa, opryskiwacz, sadzenie drzew i krzewów, plewienie, przycinanie, opryskiwanie itp. ogrodnicze prace
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Tychy (śląskie)

POMOCNIK TOKARZA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac tokarskich,
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lubrza (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Ślemień (śląskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

NAPRAWA MASZYN ROLNICZYCH
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Ladorudzek (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 200 PLN

wykonywanie mebli pod indywidualne zamówienia i montaż
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Skorosze (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

1)przygotowania materiałów odzieżowych i montażu elementów w gotowy wyrób2)wykonanie wyrobów odzieżowych w oparciu o projekt plastyczny3)naprawianie uszkodzonych wyrobów odzieżowych4)obsługiwanie i konserwowanie maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Lubaczów (podkarpackie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

ZABIEGI KOSMETYCZNE NA TWARZ I CIAŁO, MANICIURE, PEDICIURE, HENNA
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Polkowice (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

dostarczanie materiałów budowalnych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i komputera, doradztwo klientowi w doborze produktu, metkowanie, zamawianie i przyjmowanie towarów. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kępno (wielkopolskie)

STAŻ - MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Sejny (podlaskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane: murowanie, tynkowanie, malowanie, szalowanie, zbrojenia, układanie ociepleń oraz izolacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - do 438 PLN

roznoszenie ulotek do euroskrzynek
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chorzów (śląskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

Pakowacz-nasypanie węgla do worka, odważenie ilości 25kg, zszycie woorka, ułożenie na paletcie, przewiezienie do magazynu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Częstochowa (śląskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Częstochowa (śląskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Księgowa-oferta dla osób do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Pabianice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kamieńsk (łódzkie)