Praca EKSPEDIENT Kraków ZBIGNIEW WAŚKO SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy:
31-234 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
-obsługa klienta-dokładanie towaru zgodnie ze standardami sieci-obsługa kasy fiskalnej-dbanie o porządek na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPEDIENT

Data zakończenia pracy: 01.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widzianie doświadczenie w obsłudze klienta

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016