Praca EEKTRYK - ELEKTROMONTER Niedźwiedź ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH DAWID KOTOWICZ

86-100 Niedźwiedź 6/1, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: EEKTRYK - ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niedźwiedź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świecie

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Uprawnienia elektryczne do 1 KV

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wysoka motywacja do pracydoświadczenie na stanowisku wymagane w przypadku braku wykształenia kierunkowego

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH DAWID KOTOWICZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niedźwiedź

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych